Dávate 1,5-ročným deťom už pančuchy?

16. sep 2022

Ahojte dávate svojim deťom (1.5 roka) už pančuchy ? Vonku je 17 stupňov.

babovka2321
16. sep 2022

Nie, ale moj je otuzilec.

luliu
16. sep 2022

Nie, čo mu dáš, keď bude mínus 10? 17 je teplo

kleopatra114
16. sep 2022

Jasne, že Nie . a to som jedna z tych matiek, čo si myslia, že im deťom je stále zima , tak ich treba obliecť poriadne 😁

selest
16. sep 2022

Nie ved 17 st je este teplo..

petamich
16. sep 2022

nie, vzdy sa na to pozeram, co mu dam, ked bude 0 alebo minus

sandra163
16. sep 2022

17 stupňov je teplo, s pančuchami by sa spotili. Tielka a pančuchy u nás nastupujú zvyčajne keď skončí babie leto a vonku je sychravo. V októbri sa začíname teplejšie obliekať 🙂

lenkakravcova
16. sep 2022

Áno, pod šaty. 🙂
Ak myslíš pod nohavice, tak to nie.

ariannazara
16. sep 2022

Dnes behal 3 ročný v tenkých lehginach a tričku krátky rukáv sak von bolo teplo. Ale pancuchy dávam keď je mínus 10 😁

jaskolka
16. sep 2022

Nie. Dcéra je ešte malá na to, aby bola len v šatočkach, jedine vtedy by som dala pančuchy. Syn nosí bud nohavice alebo tepláky, ale pančuchy dám až keď bude fakt zima. U nás pod Tatrami tak v polke októbra, ale aj to je rôzne,záleží od počasia
Zároveň ak je už dieťa aktívne, beha po vonku, lezie káder tade, tak nemá zmysel ho nababusit, lebo skôr ochorie keď sa spoti a potom ho ofuka.

kate_cs
16. sep 2022

Nie. Môj 1,5 ročný mal dnes kratase a krátke tričko. Pančuchy budem dávať keď bude mínus.

matkahelka
16. sep 2022

to ty si si sa tu to iste pytala par dni dozadu vsak?
pri 17 stupnoch pancuchy? urcite zartujes. ked bude vonku minus 10, das tomu jeden a polrocnemu co? ci pre istotu ho zabarikadujes doma? trochu sudnosti by to chcelo. pancuchy chodiacemu dietatu az ked je pod nulou. i ked moja starsia dcera v zivote na sebe pancuchy nemala a to bude mat coskoro 14 rokov. a je ziva, zdrava, so skvelou imunitou.

thoughtfulweirdo
16. sep 2022

Nie, môj 16 mesačný ešte väčšinou nenosí ani mikinu 😁 u nás idú pančuchy pri pocitovych cca 5°C