Čo robiť so spánkovou regresiou u 4 - mesačnej?

matilda72
31. aug 2019

Dobry den. Potrebujem radu od mamiciek, co absolvovali spankovy trening u zuzki guzmickej, lepsi spanok babatiek. Pri dcerke som to neriesila lebo zaspavala na.cicke ale druhorodena je ina takze od 10tyzdna zaspavala krasne sama, bez cicky ci.cumla ,.len v noci od 3rana do 7.00 je na cicke lebo inak by budila.starsiu....a k veci, zacala strasne plakat po zobudeni a strasne revat pri zaspavani az tak ze sa zachadza...pomaha pen cumel aj to nie vzdy...do yeraz xumel nechcela a anechx ju ani nan ucit...poradte co robit...dakujem krasne 😘

matilda72
autor
31. aug 2019

Jasne nad treningom uvazujem len ten sa robi len od 6m a ma.doma este jedno dieta a robit cumel alebo behat s cumlom ozaj nechcem a niekdy ani to nezabera...dost co spi 30minutovky tak este aj toto a nechcem ju trapit a nechat vyplakat, nepaha ani ked je dlhsie hore ani ked ide spat skor...len co dam.do postele.rev akoby ju drali

nikusiak9
31. aug 2019

@matilda72 davajte ju cez den do postielky tiez. Evidentne ma zle rozlozene denne spanky ked v noci je hore

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matilda72
autor
1. sep 2019

@nikusiak9 ona spi len v postielke,.satka.kocik boli pokusy ked mala.cca 10tyzdnou ale vsade spi tak kratko a v kociku spi ozaj malo len ked udeme zo.starsou na ihrisko a tam.zalomi na 20min...a cez.den ozaj malo dokopy 1,5-2h max aj to v 30min. Spankoch po 1,5h skusam.davat.aj skor aj neskor spat ale.efekt zoadny....teraz mala 4dni svetlu chvilku a spala 1,5-2h vkuse a od.vtedy zase

nikusiak9
1. sep 2019

@matilda72 nemyskim spat ale hrat sa

ktochytavzite
1. sep 2019

Ja mam take deti,prva a teraz dvojicky,budia sa po 30’ ale ja chcem any soali tak su v hackach a cely cas ich husem,insk ny nespali a boli nervozne.Ak chces aby potiahla dlhsie tak asi sk ty ju musis este opat uspat,alebo ju maj ma tukach a fitlopte.Cumel ak ju uklzdni orwco nechces davat???Mas na to aj dovod? Zuzka ti poradi len vyrevavaciu metodu za 80 aj viac eur ale to si dokazes aj sama nasrudovat ,pointa jeenoducha.

matilda72
autor
1. sep 2019

@ktochytavzite nie ja.som trening este neplatila a viem o.tom ze.deti nenecha vyrevat...a to ze ju na loptu ci cumel.ucit nechcem.ked viem, ze vie zaspat sama...a co budem 200krat v noci podavat cumel alebo oducat od lopty ozaj do toho sa mi nechce....mala sim.to pri starsej a kym som junaucila normlane spat trvalo.to od 8m do 1,5 roka a to si ozaj pri starsej.dovolit nemozem a zase aby bola.len na prse tiez nie je riesenie, lebo napr v noci je na prse a co tak da preje mlieka ze mam.do.rana zagrcane vsetko a mala aj tak spi nepokojne, kruti sa kope, vypina sa ale vytiahnem prso a je hore dam ho a zase sa preje....uz par noci som nespala a som ako mumia...a spat cez den nehrozi preto kym zaspi starsia tak mladsia ke hore a tak dookola takze si odsychnem max kym zaspi starsia a to.je 30min

nikusiak9
1. sep 2019

@ktochytavzite praveze vobec neradi plakacie metody. Ved vysvetluje ze plac nie je prospesny

nikusiak9
1. sep 2019

@matilda72 fakt blbosti. Nema zmysel ucit na lopty a podobne lebo deti si vytvoria spankove asociacie a potom sa zobudia inde a placu.

ktochytavzite
1. sep 2019

@nikusiak9 ale ano,ved dat dueta do postielky a ust prec,postupne predlzovat intervaly,resp ostat v izbe

ktochytavzite
1. sep 2019

@matilda72 to mas pravdu len aj tak ju kojis,cize nevude cumel,bude prso.A zasa pokial sa ti dieta budi po 30’ necaksj ze bude soat nerusene 3h,to su deti kt menej spia,povatsinevsuvto drazdive deti a zlepsi sa to az poroku ,roku a pol az dva.No som zvedava co ti spankova poradi,akurat ze ked sa prebudi aby vedela sama zaspat bez cumla,prsa.Ale zaujimave je ze v 4mes tie deti pred soanim dost revu

nikusiak9
1. sep 2019

@ktochytavzite to nie je praveze nou navrhovane. To je az ked dieta vie zaspat ze ste sami v izbe a je na to pripravene

ktochytavzite
2. sep 2019

@nikusiak9 a kedy je na to dieta pripravene?Moja nebola ani v 2r

nikusiak9
2. sep 2019

@ktochytavzite tak vidis na dietati podla mna. Kamoskina mala sa hned pyta sama do postielky a nechce nikoho v izbe a rusili ju pri spani. Teraz ma rok a 3m ale uz hodne dlho tak je. Nevyzadovala nikoho pritomnost sama zaspala

ktochytavzite
2. sep 2019

@nikusiak9 hej len ak mas raz drazdive dieta,bez revuvta vyrevavaxia metoda cez zuzku nepojde.

nikusiak9
2. sep 2019

@ktochytavzite ja mam dost nervozne co zaspavalo len hladkanim a chcelo sa stale tocit vymyslala a naucili sme ju zaspavat tak ze sa bavka v postirlke a zaspi a ja si citam knihu.

nikusiak9
2. sep 2019

@ktochytavzite a nebolo to vyrevuvacou metodou ako vravim to zuzka ani neodporuca. To je asi len teoria tych co neskusili

weronika88
9. jún 2020

@ktochytavzite presne tak

weronika88
9. jún 2020

@nikusiak9 nam inu metodu neponukla a platili sme 139 eur

nikusiak9
9. jún 2020

@weronika88 my sme mali 3 na vyber

weronika88
10. jún 2020

@nikusiak9 ano aj my a ani jedna nebola bez placu..a to tu nechcem ani rozoberat vsetko ostatne lebo jej dobre meno ani recenziu veru nespravim. Nam nepomohla

matmak
15. jún 2020

@weronika88
@nikisiak9
Baby ake máte skúsenosti so spankovym poradenstvom? Priateľ to objednal a neviem co mam čakať. Ďakujem

weronika88
15. jún 2020

@matmak my zlu nam nepomohla ako si ju ostatne zeny chvalia

matmak
15. jún 2020

@weronika88 preco zlú? Aké má metódy?
My nemáme problém s nočným spánkom, ale s dennými..