Čo je 2-ročnej dcérke?

10. jún 2023

Mala má 2 roky chcem ju odplienkovat cez deň dávam na nočník aj keď sa zobudí... Keď sa zobudí vycika sa no posledne razy je to sprevádzané veľkým revom napadla ma myšlienka že či ju neboli keď cika zápal močových ciest... Keď dajú vezmem z nočník a a oblečiem už je dobre... Všímam si že keď sa vycika tak si akoby chytala pinu
Doteraz to nerobila

jarmila2010
10. jún 2023

moze mat nejaku kvasinkovu infekciu z vonku... https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/fun... kup tuto masticku..je velmi dobra ,ucinna a vhodna od narodenia...aj mne pomoze vzdy,ked mam obcas nejaky taky problem....nam ju kedysi poradila lekarnicka pre malu a odvtedy ju stale drzim doma

beata_k
10. jún 2023

Nic ju neboli. Nechce tam sediet.

zuza265
10. jún 2023

Nie je pripravena. Ma 2 roky. Nie kazde dietatko dozrie v rovnaku dobu. Daj tomu cas🤗 pockaj aspon do prazdnin, nic vobec neries a skus to znova. Mozno to pojde az o pol roka, mozno az o rok… ale ak budes tlacit, bude to pravdepodobne horsie. Mnoho deti na toto dozrieva az neskor. Dolezite je ci moc udrzi a vie ze ide cikat a ze ho ma drzat kym nepride na serbel/wc

autor
10. jún 2023

@zuza265 nejaký typ ako ju to naučiť alebo ako budem vedieť že je na to pripravená a vie?