Čistenie ušiek 1,5 ročnej dcérke

10. mar 2022

Ahojte všimla som si pri čistení usiek mojej dcérke (1 aj pol roka) že na vatovej tyčiniek nikdy nič nije a tak mi to nedalo. Keď spinkala večer tak som si posvietila mobilom nakukla do uška a ona nemá maz ale také zaschnute. Chcem sa opýtať ako toto riešite ? Ako to čistiť ? Bojím sa aby som jej to nezatlacila tyčinkou .... Počula som že tie spreje a vodičky do uší sú není bohvie čo ....aký máte na to názor ?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
10. mar 2022

V žiadnom prípade nečistiť tyčinkami. Ako píše Viestta, stačí len očistiť, to čo je vidieť. Ja utieram detskými vlhčenými obrúskamim

syslik81
10. mar 2022

ja sommala take sparatka do usi kusok uzky a potomsiroke= robene pre babatka.. po kupani soms tym utrela -nie stale a stacilo ... oni nevojdu dnu len otru okolie vonku

autor
10. mar 2022

No len to že jej aj keď napríklad vlásky umývam a tie uška sú fakt mokré tak jej z nich nič nevyjde ale v nutri uška má suche .... Ja sa len bojím aby sa jej tam toho nenakopilo veľa

mamamasama
11. mar 2022

Autorka. Nenakopí sa jej nič. Zvukovod je samočistiaci, tak ako aj nos. Všetko, čo tam byť nemá, odíde samo.

hennyinnsbruck
11. mar 2022

Mojej vytieram raz tyzdenne detskymi tycinkami do usi