Čím umývate vaničku pre malé bábätko?

dzucky
15. jan 2014

ahojte mile mamičky mám mesačné bábätko chcela by som sa spýtať cim je dobre umyvat vanicku po kupani keďže je lepšie aby to bolo dobre dezinfikovane aspn po urcitom case ,ale bojim sa pouzit nieake agresivnejsie saponaty dakjem pekne za vaše rady 🙂

zuzub
15. jan 2014

Ja som vždy len čistotu vodou a detičky boli vždy ok 😉

brumka
15. jan 2014

mi normalne tekutim praskom, obcas dame saponat na dezinfekciu... by sa clovek divil kolko spiny z takej vanicky zlezie

moni244
15. jan 2014

ja som kúpala od narodenia vo veľkej vani a len pred kúpaním opláchla vaňu a umývala som ju raz za 3-4 dni a malej nič nie je

sonagolisova
15. jan 2014

cistou vodou a raz za cas normalne trosku puru na hubku a poriadne oplachnut vrelou vodou ..deti nemaju ziadne exzemy ani ine kozne problemy 🙂

dejnas
15. jan 2014

vaničku sme bežne vypláchli vodou a zhruba raz týždene vyčistili aj nejakým dez. prípravkom.... najmä kvôli usadeninám, ktoré bežným opláchnutím nejdú dolu... nezabudni po čistení vaňu hlavne dôkladne vypláchnuť

ivet1371
15. jan 2014

len čistou vodou alebo tekute mydlo a dobre oplachnut.netreba ine ved sa tam kupe len babo.ine je ked sa už kupe vo velkej

euka210
15. jan 2014

tekutym mydlom

something
15. jan 2014

savom :o)..nieee...cistou vodou

anuska74
16. jan 2014

Skús v DM kúpiť prípravok z rady frosch nie sú agresívne a obsahujú menej všelijakých chem. prídavkov. Ja používam tieto prídavky, alebo iné eko. alebo najlepšie domáce prostriedky sol, sodu bicarbonu a kys. citronovú príp. ocot.

rakywanda
16. jan 2014

ja som musela kúpať v špeciálnom olejčeku, takže obyčajné opláchnutie vodou nestačilo, po kúpaní som ju vždy vydrhla tekutým práškom a poriadne opláchla, a znova pooplachovala pred ďalším kúpaním

medyna
16. jan 2014

preplachovala som ju horúcou vodou, raz za čas troškou saponátu

m_ij_ka
16. jan 2014

obyčajnou čistou vodou a malej nie je nič 😉

pingu1
16. jan 2014

cilit bang

aninocka4
16. jan 2014

kazdy den po kupani sme oplachovali cistou vodou a raz do tyzdna cifom a poriadne oplachnut

sharlotta
16. jan 2014

My umyvame detskym sprchovacim gelom starsej dcery a poriadne vyplachneme.

majjka4
16. jan 2014

s cistou hubkou a antibakt. tekutym mydlom a oplachla som s horucou vodou

domenique
16. jan 2014

pred kazdym kupanim ked bola dcera mala, sme vanicku vytreli tamponikom, ktory bol namoceny v liehu.

kkubekova
16. jan 2014

Aj my len cistou vodou 😉

zuzba
16. jan 2014

My sme vzdy detskym mydlom ale od kedy som objavila kyselinu citronovu tak asi by som skusila s tou,lebo krasne odstrani vodny kamen a ma vraj dezinf. Ucinky.len treba riadne vyplachnut aby nestipkala

zeytin
16. jan 2014

Mám kamarátku, ktorá má 5 detí 🙂 Pri prvom dezinfikovali, merali teplotu vody, kupovali drahé prípravky, pri druhom to už obmedzili... potom prišlo tretie, štrvté a piate... A teraz sa smiala a vraví, že keď kúpe piate pustí v kuchynskom dreze vodu, odhrnie nabok špinavý riad a vykúpe pod točkou :DDDD Prirodzene to vraví zo srandy... ale pointu si pochopila, že?

slaskou
16. jan 2014

tak ako sa staras o velku vanu...po umyvani len oplachnut a raz za tyzden neakym pripravkom na odstranenie kamena...a pred kupanim som ju vzdy preplachla na maximum horucou sprchou...a sem tam,asi raz mesacne umyla savom