Cikanie chlapčeka vonku

14. jún 2021

Ahojte, pisem anonymne, lebo ma tu poznaju a toto je taka blbina, ale musim sa spytat.
Ako davate cikat 2r chlapcov vonku?
Pri muzovi normalne nastojaka sa vycika, lebo aj tata tak cika.
Ked sme sami chce si cupnut ako mama. Ok. Ale sam to nevie a ked sa ho snazim nejak dat ja tak ten pindur furt mieri nie dole ale hore, sak to by sa cely ocural. Takze mu musim vyzliect gate uplne a ajtak 2 z 3 cikani mi ocura tenisku.
To som ozaj uz tak nemotorna? Nechce sa mi ho furt vyzlekat uuuuplne.
Mate nejaku radu? Ci casom sa naucime?

maggie1978
14. jún 2021

Môj malý to tiež ešte nevie sám vonku, bol by celý ocikany. Tak ho dávam " na dievča" vonku, držím ho nad zemou a ciká. Tiež neviem ako na to po dvoch dcérach 😂

autor
14. jún 2021

@maggie1978 ved takto aj ja ale ten pipik mi nejde nasmerovat dole. Fakt krepa som netusim ako na to.

choco6
14. jún 2021

Ved normalne vybrat pipiho a podrzat 🙈🤣 a casom sa nauci drzat si ho sam. 🤷

autor
14. jún 2021

@choco6 pri mne nechce nastojaka 🤷

katkamatka7
14. jún 2021

Ty za jeho chrbtom, oprie sa o Teba a čupne si s nohavicami stiahnutými po kolená. Chytiť ľavou rukou hrudník/bruško, pravou rukou nasmerovať pipík.

hennyinnsbruck
14. jún 2021

Hehe ja mam 2.5rocnu babiznu a keď vonku cika do travy mam skoro stále ruku ocikanu alebo mikinu alebo ona gate 😂😂😂
Sama ešte nevie cupnut, keď ju chytím že ju dám cikat furt nohy spaja😂😂😂😂 naučia sa neboj 😉

kate_cs
14. jún 2021

Dám gate/slipy pod kolená a chytím ho ako sa dávajú cikať dievčatá a vybavené. Bez jedinej nehody. Má 2,5 roka. Keď ide cikať sám, vie si aj čupnúť a väčšinou to je bez toho, že by sa ocikal.

evkamotka
14. jún 2021

Ja som odkukala inu techniku. Hytime ho pod pazuchy/okolo hrude (gate spustené) a celeho ho naklonime dopredu a pipika chytime tiez nech ide dopredu. Touto kombináciou si gate neocika a je to nastojaka

miadi
14. jún 2021

Moj 16m je pri dome nahaty ked je teplo a cika normalne dole na stojaka ani nevie ako, Mne sa zda 2r este maly na to aby sa mal vediet vycikat Sam ako stary chlap co si len pipika vytasi. Casom sa nauci.

didi2102
14. jún 2021

Dvojročného som dávala cikať ako dievča normálne,oprela chrbát o brucho a dvihla nohy,teraz má tri snažím sa postojačky,pisura mu držím 😄 on sa vždy ohýba chce sa vidieť obcura sa tak preto to zatiaľ robím ja a on to ani nevie

autor
14. jún 2021

no budeme trenovat baby, musim asi nejak jednorucne ho oblapit a druhou nasmerovat pindura dole

ngl
14. jún 2021

Jednou rukou držím ako dievča keď cika a druhou smerujem pipika dole.
Ale od soboty sa vie už vycikat na stojaka 💪

moninah
14. jún 2021

Vonku najdeme nejaky zaujimavy kamen/slimaka/mravca/kvietok/dazdovku/hocico a na stojaka si sam drzi a mieri a ostreluje to. Platilo na oboch synov.

autor
14. jún 2021

@ngl iiii gratulujem 👍😊

maggie1978
14. jún 2021

@evkamotka toto sa mi pozdáva 👍😁 asi to tak začnem s malým skúšať

choco6
14. jún 2021

@moninah Presne tak!
Ani by ma nenapadlo davat chalana ako dievca ved je to zložitejšie a hlavne v zime som sa tesila ze mam chlapca a staci pootvorit zips na overale vystrcit pipika a nemusi byt chudak s holou ritou v tej zime 🤷
Od zaciatku vlastne aj do nocnika cikal iba postojacky teraz uz je vysoky ako zachod tak trafi aj tam.
Autorka mozno skuste ked mate nejakych kamaratov alebo inych chlapcov v rodine aby videl ako cikaju postojacky. Svagrina tiez davala maleho ako dievca a potom videl nasho a zacal postojacky aj on 🤷

asia83
14. jún 2021

Môj má o mesiac dva roky a má plienku. Vidím, že akýkoľvek pokus o iné cikanie ako do plienky je zatiaľ márny. Je vnímavý, ale ešte hravý. Skoro je to ešte na neho. Keď to však budeme riešiť, určite od začiatku inak ako v stoji cikať nebude. Nech sa pociká. Veď toto je brutálna výhoda chlapcov. Mám starsiu dcéru, má päť rokov, od plienok od 2,5 roka, ale NIKDY vonka necikala. Čiže som s ňou občúrané všetko neriešila. Jednoducho som ju naučila vydržať až domov. Prechádzky bežne aj trojhodinové. No tak malé dieťa potrebuje cikať častejšie. Neviem si predstaviť, že by mi syn cikal v drepe. Proste je chlapec, nech ciká ako chlapec. Či je so mnou, s otcom, s babkou, s prababkou, so susedou, to je jedno.

maggie1978
16. jún 2021

@asia83 nie všetci chlapci, a dokonca aj dospelí muži cikaju po stojačky 😉 Nech si každý ciká ako mu vyhovuje. Môj malý to zatiaľ nevie, pocikal si tepláky, topánky keď sme to skúšali. Budeme skúšať teraz v lete " po stojačky" na dvore keď bude len v slipkach, či na holo. Možno sa to naučí. Ale teraz mi to odmieta. Mám ho to učiť nasilu len preto že je to CHLAP? 😂

maggie1978
16. jún 2021

No a práve dnes malý behal po dvore na naháča, a vyskúšali sme cikať po stojačky a celkom sa mu darilo, cikal akože na kamienky a pekne si držal pipika , neocikal si ani nohy, úplne super. Tak sa teším 😄