Chrápanie muža a spánok 8 mesačného

mizu89
2. apr 2021

Ahojte poraďte mi ako ste riešili chrápanie muža.zacal chrapat teraz poslednú dobu.ma 38,tučný nie je.je chudsej postavy.mne to ako tak nevadí len ide o malého.ked sa zobudí na nočné kojenie a keď muž nahodou chrape tak malý sa komplet preberie a potom nezaspí na prsníku ale až po +-30 min v postieľke.ja som potom nevyspata lebo som aj s malým hore a potom som aj sklamaná že drobec nespí celú noc😞.malý je dosť háklivý na zvuky.nema ešte ešte taký tvrdý spánok .poraďte čo by pomohlo proti chrápanie🙏

engynka
2. apr 2021

@mizu89 my sme spali oddelene prave kvoli chrapaniu. Nam to vyhovovalo lebo sme boli vsetci vyspati. Tatik mal klud a rano si vzdy zobral syna aby som ja mohla dospat.

natalienka12
2. apr 2021

@mizu89 ak vam to bytove pomery umoznuju tak oddelene spalne, chrapanie je velmi neprijemny zvuk a nejde iba tak lahko riesit, hlavne neriesit rozne kvapky na vankus a podobne somariny, ktore su iba lapacom penazi. Chrapanie treba riesit cez lekara, ale je to beh na dlhu trat, takze necakaj ze prestane z vecera do rana chrapat.

mizu89
autor
2. apr 2021

@natalienka12 no teraz keď je ten covid tak sa na figu teraz vybavujú doktory.vsetko obsadené...

nikpa
2. apr 2021

@mizu89 muž sa počas kojenia odsťahoval do druhej izby. Po prvé sme budili my jeho a vstával o 5 ráno do roboty a po druhé budil on nás lebo chráme ako medveď a chodí často na wc v noci. Je ešte mladší od tvojho muža a chudý, tiež by to mal riešiť u lekára ale škoda reči. Dopadlo to tak že aj keď malý už spí vo svojej izbe, my sme si oddelene spálne nechali, ja už som si na to jeho chrápanie a chodenie na wc nezvykla.

denden77
2. apr 2021

presne pre toto som kupila do detskej izby rovno uz aj velku postel a bola som s nou v izbe 😁
teraz som sa odstahovala spat do spalne.. dieta vyspate, muz tiez a ja ako matoha 🤣🤣 raz darmo, mala som kupit este vacsi byt 🤦‍♀️

kikaaa444
2. apr 2021

Treba spat oddelene iné riešenie nie je . Viem o čom hovorím. A k tým doktorom ; ani ti chrapanie nevyriešia . Proste ak niekto chrápe tak chrapat bude stále moj názor .. moj muž obehal už toľko doktorov že až , dokonca aj bol na operácii a nepomohlo . Takze keď nepomohla už ani operácia tak sa môžem rozlúčiť s tým žeby niekdy prestal chrapat😀

panda21
2. apr 2021

Už 11 mesiacov spíme oddelene a vôbec teda neviem, či by som si na to chrapanie znova zvykla. Ja ho počujem aj cez 2 izby a aj to ma vytáča 😂

komplikovana
2. apr 2021

@kikaaa444 ak uz ste vsetko i a nic nepomaha, posledne riesenie je spanie s kyslikovou maskou riesi sa to v spankovom centre. Osobnu skusenost nemam, ale mam chlapa ktory strasne chrape a nic nechce preto robit. Hladala som vtedy co ako. Ale ak vam oddelene spanie vyhovuje tak nie je o com.

mizu89
autor
2. apr 2021

Jooj ženy takže nič nepomáha 😞.ako vravím mne to ZATIAĽ nevadí ale vadí to môjmu synovi keď sa prebudí na kojenie a je v polospánku a to chrápanie ho úplne preberie 😞.ako muz nechrape celú noc ale keď náhodou malého zoberiem z postieľky na kojenie a v tom začne muž chrapat tak koniec.ked sa k mužovi pritulim tak na chvíľu prestane chrapat ale ja zase v takej polohe dlho nevydržím

danieladugard
2. apr 2021

Naša dcéra spala vo svojej izbe a my vo svojej. Manžel má noci, keď chrape strašne, potom ďalšie, keď nechrape. Mne to nejako nevadí, zaspím aj tak.

monika_k
2. apr 2021

@mizu89 Dietatko do vlastnej izby ak ma nejaku

cawes
3. apr 2021

@komplikovana kyslikovu masku na spanie dostanes ak mas spankovu apnoe. Moj partner to ma, je pravda ze kvoli tomu tym padom nechrape., lebo bez strasne ale u neho je problem ze v hlbokom spanku nedycha

komplikovana
3. apr 2021

@cawes ano to som samozrejme zabudla spomenut. Je dobre, ze tvoj chlap sa odhodlal, pretoze moj je zataty ako mulica a nikam nechce.

hariet
3. apr 2021

@mizu89 u nas tak isto a vyriesilo to spankove laboratorium a nasladne predpisana maska. Ak ma tvoj chlap apnoe, nici si aj zdravie. Odkedy to moj muz ma, spime vsetci v klude a v pohode a je ovela viac oddychnuty.

cawes
3. apr 2021

@komplikovana tak moj v noci nedychal a to je dost nebespecne navyse bol stale unaveny ci spal 12hodin ci 8

kikk
3. apr 2021

@mizu89 u nas zabral biely sum. Mame v spalni zapojenu hifi vezu s reprakmi a partner na to cele napojil jeden vyradeny mobilnu telefon, do ktoreho nahral nonstop slucku bieleho sumu z youtubu...konkretne dazd...ide to potichsie a vytvori to prijemny sum, v ktorom chrapanie mierne zoslabne...vela stastia. Verim, ze krpanil coskorp bude spat lepsie❣😉