Chodíte pozerať na bábo počas noci?

spalka
14. sep 2010

Malinku som zvykla kontrolovat, ci nie je pokrutena, odkopana, ci dycha 🙂...ale odkedy je vo vlastnej izbicke vzdy vyskoci a je to na dalsiu hodinu uspavania, pocuje kazdy najmensi such. Tak ju dam radsej do vaciku, otvorim na okne iba vyklapacku, zapnem odposluch a zavriem dvere a nejdem jej tam az kym ma rano nevola a cuduj sa svete, prespi celu noc...ale pocit to, ze neviem ako spi a ci jej nieco nechyba je blby.

ani3012
14. sep 2010

my sme teraz tiež tak nechali malú aj s bráškom v izbe samých .Ešte používam aj monitor dychu-keby niečo.
Pred zaspávaním majú dvere zavreté a keď ideme spať aj my,tak ich otvorím-oboch skontrolujem, prikryjem, pohladím, poviem,že ich ľúbim a idem spať.Keď v noci plače,tak sa na to zobudím,inak spíme všetci až do rána.
ak by tvojej malej niečo chýbalo,tak ti to dá určite najavo 😀

brisilda
14. sep 2010

ja obe svoje deti predtym ako idem spat skontrolujem sila zvyku pohladkam ich po hlavicke a dam im pusinku 😉 bez toho by som asi nezaspala 🙂 inak pouzivam monitor dychu aj vysielacku 😉

markiza
14. sep 2010

ked boli malicky kontrolovala som deti aj pocas noci, teraz uz spavaju vo svojej izbe a ja ich pred spanim idem pozriet, ak treba popravit, pozakryvat a az potom idem spat.

junovka
14. sep 2010

kolkokrat sa ja v noci prebudim, tolkokrat idem pozriet moje deticky 😉

andika10
14. sep 2010

mne spia v našej spalni, nemam zatial detskú, ale keby niečo potrebovala tak by sa zobudila, moja švagrinka mala baby monitor aj s kamerou, takže hocikedy sa mohla na malého pozrieť

bubelko
14. sep 2010

tak ako brisilda, kontrolujem deti ked idem spat, pozakryvam, ak je zima zavriem vyklapacku. akurat nemam monitor dychu a ani vysielacku.

blumka
15. sep 2010

starsia je vo svojej izbe, ju kontrolujeme ked ideme spat, pozakryvam, otvorim mikroventilaciu alebo zatvorim ak je zima, dam pusinku a spime az do rana. ak sa v noci zobudi tak na nas zakrici a manzel k nej ide, niekedy staci ze sa ukaze vo dverach a mala spi dalej, niekedy si musi k nej lahnut a ostat pri nej. Mladsia je pri mne 😉 Monitor pri starsej sme mali len prvu noc co bola vo svojej izbe, ale izby mame hned vedla takze dobre pocut aj ked si nieco mrmle zo spanku a myslim ze matka ma taky spanok, ze zapocuje vsetko aj bez monitora 😉

matica2
15. sep 2010

vždy ked sa zobudím idem pozret a pozakrývam 😉

salvinka
15. sep 2010

ja mam sice iba polrocneho chlapa, no myslim ze tohto "zlozvyku" kontroly sa nezbavim ani ked bude vacsi... aj teraz spinka a pred tym ako som sadla za pc som ho bola kuknut 🙂

evickapooh
15. sep 2010

mala spi vedla mna v detskej postielke asi 3-5 musim ju prikryt velka spi zvlast ale ked sa zobudim k malej a pozriem sa aj na nu ,tiez treba prikryt ,rozmyslala som malu dat k sestricke zvlast ale len s babyfonom aj s kamerou inac by som nebola kludna popride by som dala pod malu aj angelcare co uz rok nepouzivame aby som bola ozaj kludna ,lebo vacsie dcerka ked bola mala prikryla aj hlavicku s paplonom a zaspala a ja som ju musela odkryt tak tuho spala a cela bola spotena a hlasno sa dychala odvtedy sa bojim

kala33
24. sep 2010

Asi každá mamina pozrie po každé svoje detičky ked sa prebudí, či pred spaním alebo v noci. Drobec spal v spálni mal monitor dychu aj tak som ho vždy pozrela. A teraz ked už používame paplónik miesto vaku tak preto , že potrebuje pozakrývať. 😀 🙂

anelehka
24. sep 2010

Ahoj,maly je stale pri mne,ked mal monitor dychu,vzdy som otvorila jedno oko,ked som videla to pekne zelene svetielko,hned som pokojne zaspala,nedam na monitor dopustit,maly sa narodil v 32 tyzdni,teraz,ked pocujem,ze sa odkopal,tak ho vzdy zababusim,mne to neda,aj ked mu mozno nieje zima,ale co ak ano?Maminkam to proste neda... 😉

berika
25. sep 2010

Moju dvaapolročnú dcérku tiež ešte občas kontrolujem, ale už čím ďalej tým menej. Spí vo vlastnej izbe, dvere na izbách máme celú noc dokorán otvorené, takže ju počujem, keď sa niečo deje.

sakura77
26. sep 2010

mala spi s nami,takze to je jasne ze pri kazdom pohybe som hore 🙂
a syn spi v izbicke sam,ale chodim ja alebo manzel vzdy ked sa zobudime,ze na wecko,alebo malej davam papat....