Chladivé náplasti pre deti

5. sep 2022

Ahojte dávali ste deťom po očkovaní chladivu náplasť preventívne? A ak áno aplikovali ste to na čelo ako je v návode alebo na miesto vpichu?

petamich
5. sep 2022

vzdy davame, nalepi mu to rovno sestricka po ockovani a na miesto vpichu 🙂

autor
5. sep 2022

@petamich a ako dlho ju nechávate? V tejto je v návode ze 8 hod tak potom meníte až do ďalšieho dňa? Ci po 8 hod dole a potom už nič?

petamich
5. sep 2022

podla toho kedy ma ockovanie, ak ho ockuje doobeda, tak mu 1x vymenim, ak ho ockuje poobede naposledy napr. 17:00, tak ju nechame celu noc a potom uz nedavame novu

nuci616
5. sep 2022

Nám zase doktorka povedala, aby sme nedávali náplaste, že aby sa vedelo, či nastane nejaká reakcia.

domiklik
5. sep 2022

@nuci616 presne tak...

iwka_77
5. sep 2022

Súhlasím, podľa mňa preventívne takéto niečo netreba. Však ono koľko detičiek ani nemáva žiadne reakcie, tak mi to príde zbytočné. Problém riešim vtedy, keď sa nejaký naskytne.

anavixy
6. sep 2022

Ja prestrihnem Dermaplic na 3 kusy, dam na miesto vpichu hned ako prideme domov, podla potreby menim a na noc vymenim vzdy cerstvu, rano vacsinou uz nedavam. Na celo sa dava pri horucke 🙂 pochybujem ze obycajna chladiva naplast prekryje reakciu po ockovanie, naco to ma mat opuchnute 🙄 vzdy mala cerveny fliacik, po vakcine proti memingokokom ani nehovorim…
Zavaznu reakciu ktoru by bolo treba hlasit urcite neutlmi “chladiva” naplast.