Cestovanie s novorodencom

19. júl 2022

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na váš názor/ skúsenosť poprípade ako by ste riešili situáciu vy. Som pomaličky na konci tehotenstva, žijeme v maličkej dedinke kde v podstate nič nieje. Čiže vela cestujeme autom, lekárov máme tiež v hlavnom meste čo je hodinka autom cca. Muž je od rána do večera v práci tým pádom s dieťatkom by som cestovala po lekároch sama. A tu je moja otázka je v poriadku cestovať s novorodencom sama autom, keby plače, atd. Boli ste niektorá na tom rovnako, ako ste to zvládli?

januska20
19. júl 2022

Dáš si ho dopredu do vajíčka, vypneš airbag a môžeš cestovať.
Keby plakalo, tak zastavíš niekde najbližšie, kde to bude možné. Jazdím tak a väčšinou mi spinká.

luciaaaaa
19. júl 2022

Ano, samozrejme, myslim, ze vacsina zien takto funguje, vratane mna. Das si vajicko na sedadlo spolujazdca, vypnes airbag a ides. Ked place, zastavis. Moja vsak v aute nikdy neplace, 5km od domu vzdy zaspi. Ma 7 mesiacov a 90% lekarov od narodenia som s nou absolvovala sama, chodievam na nakupy, po uradoch tiez sama s nou. Sme super partacky.

sirka9
19. júl 2022

Jasne, na predné sedadlo, vypnúť airbag a pohoda. Ak náhodou plakala, bud som sa prihovorila alebo zastala na chvíľu keď bolo možné. Ale pokiaľ budeš zvykať od začiatku, nemal by byt nejaký problém. Väčšina detí zaspí pri vozeni sa v aute 😁

diamond007
19. júl 2022

Riešiš to skoro. Sú deti čo ti prespia v aute a radi sa vozia. A potom také čo to preplacu a hodinova cesta ti trvá dve🤣

majlo1234
19. júl 2022

Ja zas odporucam dat vajko na zadne sedadlo za spolujazdca a pouzit zrkadlo. Pre nas je to bezpecnejsie, ked sa hocico deje, musim zastavit. Ak by bol vedla mna, lakalo by ma riesit ho za jazdy

skeblicka77
19. júl 2022

Vozím bežne aj novorodencov, tým ze mne sa vpredu airbag vypnúť nedá, tak ich vozím na zadnom sedadle a mam zrkadlo, zvykla som si a deti si zvyknú tiež. Keď plače, buď prestane samo alebo zastanem, podám dudel a ideme ďalej.