Červené bodky na hlavičke mesačného bábätka

miushik765
16. okt 2016

Toto som si dnes všimla malému na hlavičke neviete čo to môže byť nejaka skúsenosť?

loolipop
16. okt 2016

Znama to mala u dcerky, boli to len popraskane drobne zilky, zmiznu. No moze to byt aj priznak omnoho vážnejšieho ochorenia (napr petechie). Urcite by som hned riesila pediatra, u takychto malych deticiek sa nesmie nic podceniť. Drzim palce nech vsetko dobre dopadne. Urcite bude vsetko ok, nebojte sa 😉

miushik765
autor
16. okt 2016

@loolipop Ďakujem za odpoveď určite sa obratim na pediatra len som sa chcela informovať 🙂 Všimla som si to už v nemocnici ale až teraz že to má aj na hlavičke ono to veľmi od vláskou nevidno mohlo by to byt tym že bol pri pôrode priduseny a mal aj na hlavičke hematom ale už sa pomaly vstrebal? Lebo aj na tváričke mal popraskane žilky vplyvom tlaku ale to mu už zmizlo

loolipop
16. okt 2016

Nie je zaco 🙂, dajte prosim vediet ako ste dopadli, aby aj ine maminky mali info do buducnosti. Vsetko dobre prajem 😉

loolipop
16. okt 2016

Doplnim sa... myslela som orientacne spätné info, lebo my tu nie sme doktori, ale maminky, ktore si vymienaju skusenosti 😉

miushik765
autor
16. okt 2016

@loolipop Viem že nieste myslela som to tak že či ta znama nemala niečo podobne resp. Vplyvom ťažkého pôrodu zo strany bábätka... dám potom vedieť

loolipop
16. okt 2016

Noe, bol to bezproblempvy prirodzeny porod.. tak skuste teda doktora 🙂

marlen_ka87
6. júl 2018

@miushik765 ahoj. Co to nakoniec bolo?