Časté budenie u 5-mesačného dieťaťa

ivka27101
18. jún 2019

Ahojte, viem ze je vela tém na časté budenie ale toto konkrétne som nenašla. Mam 5mesacne dieťa a vždy na noc ked zaspáva tak sa zobudí aspon 5krat kým tvrdo zaspí na dlhu dobu. Cez deň to nerobí ale ani nemáva take dlhé spanky ako na noc. Nesnažím sa ho nikdy uspavat nasilu vždy len ked vidím príznaky únavy. Stačí ked ho vezmem na ruky max 5min ponosim a spi ďalej. Poznáte nejaké triky alebo dôvod prečo to robí?:/
Ďakujem

kristina2412
18. jún 2019

@ivka27101 je to tak od začiatku? Či eln c poslednej dobe ? Naša sa budí takto/ 3 krát/ keď jej idú zuby

nikusiak9
18. jún 2019

Presum z rem fazy do nerem

trinneo
18. jún 2019

Kým dcérke nešli zuby, tak sme to mali aj my - 3 krát do hodiny sa zobudila a stačilo ju ponosiť, počičíkať a zaspinkala...ale v 5.tom mesiaci sa to u nás zlomilo a začala sa často budiť aj v noci aj navečer a s brutálnym plačom...pritom ale spinkala... a trvalo to asi 2 mesiace a nakoniec sme zistili, že to boli prvé zuby, a len čo sa sa prerezali, tak aj zaspávanie sa zlepšilo...

erikafer
19. jún 2019

@ivka27101 Moja skúsenosť bola taká ze presne takto sa budila moja Dcéra kým som ju uspavala na rukách uspala som ju položila a takto sa zobudila asi aj viac ako 3 krát kým poriadne zaspala. Môj názor je ten ze dieta si zapameta ze zaspava pri matke a zrazu sa strhne a necíti ju plače na rukách opäť zaspala trvalo to dlho... odkedy zaspava sama tak sa to nedeje poskusajte radšej hladkanie čela atd kde leží babo samé v postieľke alebo na tu poslednú fázu spankovu este polobdeleho položiť do postieľky aby sa tzv uspal sam.

barbora05
30. júl 2019

Zly nočný spánok 6 mesačneho