Časté budenie 8-mesačného

leea111
30. aug 2022

Mamičky prosím poraďte mi už 3 tyzdne poriadne nespím . Synček sa kazdu chvilu prevaľuje , budí ho to a musím mu dať prso aby spal dalej a neprebudil sa úplne . Budí ho každá zmena polohy prevaľuje sa až kým nenabura do mna alebo manzela ! Potom hneď mrnči a už hľadá prso . Minulo noc som napočítala že som mu prsi musela davat 14x od 23-7 rano . On keď sa aj prevali akoby zo sna už presiel na 4 . To ho zobudi a nespi už . Cez deň to iste vela nenaspi tiež ho hneď zobudi zmena polohy ( na par výnimiek ) keď obcas potiahne hodinu 😢 inak 20-40 min . Nic nespravím cez deň . Som unavená už 🥺 dudu nechce ani v noci keď mu dám v spánku , hneď zisti a vyberie ju z ust .

zojanka
30. aug 2022

@leea111 nenaucil sa teraz stvornozkovat ?

leea111
autor
30. aug 2022

@zojanka zacal ale už dávnejšie . Čítala som aj o tej regresii ale neviem či je to ono . Jeho naozaj zobudi každá zmena polohy a uspi len prsník 🥺

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_el
31. aug 2022

Aj my to mame so 7,5 mesacnym len teda nie az taky extrem ze 14x, mne sa budi tak 4-5x. Ale to iste, da sa na 4 a to ho zobudi, ano je to spankova regresia, uplne normalna vec, zial 🤣 toto iste bolo aj ked sa naucil pretocit na brusko, teraz uz aj sedi tak cakam ze toto bude dalsia faza..no nic, treba vydrzat. K tym dennym spankom, v kociku ti nespi? Moj spi cez den v kociku a tam potiahne aj 1-1,5 hodiny v pohode, tam nema priestor sa pretacat

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_el
31. aug 2022

@malicka1986 vo vacsine pripadov kratko, par minut a spi dalej. Ale stane sa, ze sme hore hodinu a tak. Ked mu idu zuby hlavne

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_el
31. aug 2022

@malicka1986 jaaj no u nas je regresia stale🤣🤣 no konkretne ze sa dava na styri, tak to je uz 1,5 mesaca a tak mozno 3 tyzdne sa na to budi..ale tot vstavnie 4-5x je u nas standard, vzdy ho nieco zobudi