Časový posun u detí

31. okt 2023

Dobrý deň,
ako bojujete s posunom času u detí? Mám 9 mesačného syna a s prvým posunom času to nebolo komplikované, nakoľko v tej dobe spinkal veľmi málo. Teraz už má nejaký režim a neviem ako ho o tú hodinku posunúť. Zvykol chodiť spať okolo 19:30 a o 6tej ráno vstával. Paradoxne nebol teraz problém mu posunúť čas kedy by mal ísť spať, problém je ale s jeho vstávaním. Chodí spávať zase o 19:30, ale vstane o 5tej, dnes o 4:45. Malo by sa to za pár dní samé upraviť? Či je jedno, že chodí spať o hodinku neskôr, ale to vstávanie sa nemusí posunúť?

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
31. okt 2023

Nasa mala chodila spat 19:00/19:30, vstavala 6:30/7:00. Teraz chodi spat rovnako, ale vstava 5:30 😂😂 dufam, ze sa to posunie

victoriab
31. okt 2023

my sme problem predtym tiez nemali, vzdy sa to prisposobilo. teraz cisty des - syn ma 3.5, zaspi o deviatej, ale rano 5.20 hore 😵

hederamonstera
31. okt 2023

Pri prvom problem nebol, ale moj pol rocny je na tom rovnako ako tvoj. Vecer chodi spat v obvykly cas ale vstava proste o tu hodinu skor🥴
Ako keby nestacilo, ze sa v noci nevyspim, tak treba este nech este skorej vstavam…

domka222
31. okt 2023

Isť spať podľa nového času nie je problém, ale vstávanie majú ešte podľa starého čiže teraz sú hore 5:30 🥴

ariannazara
31. okt 2023

Môj tiež pred 6 vstal a lopota už

hortenziaj
31. okt 2023

Upraví sa samé. Ale ak mu to vadí a aj tebe, tak ho daj večer o hodinku skôr spat, ze teraz o 18:30 už pôjde a tým pádom bude mať naspate rovnaký počet hodín.

jesenzima
31. okt 2023

Moji mali posunuté zaspávanie/vstávanie prvý deň, včera/dnes uz išli spať a vstávali normálne

beata_k
31. okt 2023

Vstavaju o hodinu skor. Uz by to fakt mohli zrusit 🤦🏼‍♀️

lucia13022023
31. okt 2023

Ja som tiež na nervy z toho🤯 presne ako píšeš, v lete keď sa posúval čas bol syn maličký, žiadny režim, spal ako chcel čiže sme to vôbec nepocítili. Teraz asi posledný mesiac vstaval o 7:45, konečne od leta som sa budila po siedmej keďže v lete o 5:20 každý den🙈 a prišla táto zmena času a kto je o 6:45 hore ako hodinky? Nezáleží kedy ide spať, aj keď ide o 19:00 aj o 22:00 vstane rovnako vždy. A zas nám vôbec nevychádza celý režim, babybalance, plávanie atď 😭 taky môj výlev🤣

hortenziaj
31. okt 2023

Inak mne sa paci ako muž sa tešil že sa posúva čas, že bude o hodinu dlhšie spat, a v realite to pre tie co majú deti znamená, že budeme mať o hodinu dlhší deň a nie ze hodinu dlhšie spat, lebo budík v deťoch neprestaví