Čakáme piate dieťatko

niki0121
2. jún 2012

Ahojte maminy! Je tu mamina ktorá čaká svoje pite dieťatko a chce si pokecať? Uvítam pokec a predanie skúsenosti.

katecameron
2. jún 2012

gratulujem

sisa1826
2. jún 2012

Vauuuuuuuuuu já mám tri,keby som bola viac zdravá,mladšia a mala dostatok financií dala by som sa nahovorit aj na štvrté...

andrejka1974
2. jún 2012

ahoj ja mam pat je to krasne mat taku velku rodinu jurko ma 18,5 simonko ma 14,5 matusko ma 12, sinduska ma 3,5 a najmensia rianka ma 8 tyzdnov

niki0121
autor
2. jún 2012

Ahojte maminy som rada, že sa mi niekto ozval.

niki0121
autor
2. jún 2012

no ja som plánovala 4 detičky a to piate tehotenstvo prišlo ako blesk z neba. Neplánovane a nečakane. No tešíme sa, veríme, že budeme zdravý a budeme veľká a šťastná rodina.

martinkatinka
2. jún 2012

@niki0121 v "pase" máš len tri detičky uvedené a že sa snažíte.. tak sa asi podarilo, gratulujem! Je to super, mať možnosť mať viac detí....v dobrom závidím ženám, ktoré možu mať....

lili_mia
2. jún 2012

@niki0121 podľa mňa je to krásne, takto sa rozdeliť 🙂 a čo tvoja energia, akú máš nabíjačku? ja niekedy sama so sebou neviem čo robiť, ako doplniť energiu

niki0121
autor
2. jún 2012

Martinka ako sa dá opraviť to som sa registrovala ešte dávnejšie

niki0121
autor
2. jún 2012

@lili_mia Energie mám neúrekom na rozdávanie hoci niekedy musím dobíjať ako píšeš. Ja na to odbíjanie mám prechádzky a prírodu.

lili_mia
2. jún 2012

@niki0121 skúšam, ale asi málo .. sú dni, kedy ma víkend s rodinou vie parádne vyšťaviť

martinkatinka
2. jún 2012

@niki0121 no kukám, že to už máš, šikulka.... takže si už v štvrtom mesiaci....gratulujem ešte raz....ja síce do tejto témy v podstate nepatrím, lebo mám len jedného drobca a vyhliadky na ďalšie sú totálne zlé, ale tak prajem maminkám, veľa zdravia, až je všetko úplne super.

niki0121
autor
2. jún 2012

@martinkatinka Ďakujem

niki0121
autor
2. jún 2012

@lili_mia A čo tak poslať detičky s tatkom na výlet a ty sať relax vo vani, alebo niekde v cukrárni s kamoškou. Podľa toho čo máš rada.

niki0121
autor
2. jún 2012

@katecameron ĎAKUJEM

lili_mia
2. jún 2012

@niki0121 ja som ešte singl, bývam s rodičmi, dieťa akurát sesterkina malá .. mňa vyčerpávajú rodinné vzťahy, ako sa neberie ohľad na druhého, od 7dmej rána buchot v kuchyni, pretože hrniec sa nedá vybrať bez buchotu, dvere sa nedajú zavrieť bez buchotu, aj rádio si treba pustiť .. hoc mám dvere zavreté, všetko je počuť
mama sa uráža za každú sprostosť, otec zase všetko komentuje, že sme dve, tak prečo nie je povysávaný koberec a povedať mu, nech to spraví on nemôžem, pretože dostanem hubovú polievku, že to nie je môj byt, tak nemám právo zasahovať do vedenia domácnosti .. ako už neriešim, zdržujem sa mimo domu ako sa dá, prácu idem riešiť do iného mesta, len niekedy sa cítim riadne zúfalo z toho ako že ked som doma, tak mám poriadiť byt, vôbec nechápu, že ked v ten deň robím z domu (zapálené hrdlo a tehotná kolegyňa, tak nechcem nakaziť), že dané veci som si doniesla na kľúči a robím ich doma a nevylihujem ... takmer ako chlap, ktorý pracuje a nechápe ako žena na materskej môže byť unavená

lili_mia
2. jún 2012

@niki0121 či pozeranie telky .. ležím na gauči, pod dekou, reklama, idem preč, na vécko, zaliať čaj a ked prídem, leží tam mama .. tak vravím, ale ja som si tu rozložila deku, len som šla na vécko a ona doslova vreskot, že či ma vyhodila .. ako vyhodila? že či ma schmatla za ruku a vyhodila z gauča .. že nie aký to má súvis .. tak nech nepindám, neležala som tam, tak nech držím hubu .. samozrejme, že aj prepla kanál a na moju reakciu, že už reklama skončila a chcem dopozerať seriál, že som tam nebola, nech sklapnem, ona pozerá

proste toto ma deptá, aj fakt, že teraz nemám kam ísť, musím doslova počkať na koniec leta, kým definitívne odídem, dovtedy na leto podnájom mi ani nedajú

poleva
2. jún 2012

@niki0121 to ako budeš zvládať ? sama si na ne?

niki0121
autor
2. jún 2012

@lili_mia Tak na to sa nedá nič napísať. Je mi povedomé ale vyrástla som s toho. Veľa veľa silí ti prajem.

niki0121
autor
2. jún 2012

@poleva Prečo sama? Mam manžela ktorý je úžasný manžel a úžasný otec

niki0121
autor
2. jún 2012

@lili_mia A čo tak kúpiť si malú telku do izby? Teraz sú také čo žerú málo energie.

poleva
2. jún 2012

@niki0121 ale ved chodí do práce,či ?? myslela som,či si sama počas dna,alebo máš pomoc

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niki0121
autor
2. jún 2012

@poleva Ja som na RD s najmladším synom. Deti vychovávame sami bez pomoci rodiny, lebo tá je veľmi ďaleko.

poleva
2. jún 2012

@niki0121 čiže si sama doma cez den

lili_mia
2. jún 2012

@niki0121 stále názor, že je to byt mojich rodičov, ja tam nemôžem nič ☹ telka ma netrápi, vezmem si knihu, ide o ten postoj, seriál si viem stiahnúť a potom dopozerať .. na stole v izbe si nechám papiere a mama si kľudne niečo vytiahne a prezerá, čiže všetko poschovávané
robila si srandu, že čo tak ráno neustále prudko kašlem, odsekla som jej, že mám astmu, pýtala sa, či niečo na to mám, že hej inhalátor a ona na to, že ten kašeľ mi zrejme neprechádza preto, že mám zlý inhalátor, no čumím, čože? že mi môže vadiť, že mám práškový a mala by som mať iný typ .. tak jej vravím, že je nízky tlak a to mi nerobí dobre, zúži mi to cievy v prieduškach a neprechádza vzduch a robia sa mi hlieny a ona, tak by si predsa mala chodiť na túry .. proste mi nedala pokoj.. ja viem, že mám chodiť na túry, ale pri takom tlaku ako je teraz, tak viem, že by som nemala, pretože ked chytím závrat, tak je zle ..proste podľa mama má svoju pravdu a iný názor si nepripúšťa ..a j do vzťahov sa mi plietla, pre pokoj som došla predstaviť nápadníka, tak sa chudák zľakol, ďalšieho som ukázať nedoniesla, atd atd
a tie kecy ked si kúpim oblečenie, že mám toho veľa a že načo atd atd .. aj keby som mala toho veľa, mám na to a čo nenosím, dávam dalej
ja mám izbu s balkónom, takže ani verzia, že si budem izbu zamykať, proste klasika, že ona o 6ráno si ide na balkón po oblečenie a dvere od balkóna nechá dokorán, hoc som mala privreté, nech mi nesvieti do izby

niki0121
autor
2. jún 2012

@tomika Ďakujem. Naše dni? Klasika. Ráno sa vstáva do školy a do škôlky. Do školy vezie manžel deti a ja s malí my synmi ideme do škôlky. Doma varíme obed. Pred obedom ideme zas do škôlky po syna. Naobedujeme sa. Najmladší ide spať s príprav karom sa pripravujeme do školy. Máme takú knihu podľa ktorej ideme. Potom ide manžel po deti do školy. Učia sa ak potrebujú pomoc pomôžeme. Ide sa na prechádzku alebo niekde na návštevu. Včera a spať.

niki0121
autor
2. jún 2012

Poslúchajú detičky? No vieš starší sú v puberte. Ide to s nimi ak máme určené pravidla a dodržiavajú sa tak je doma kľud a poriadok. Mladší dvaja sú zlatunký tak s nimi to ide hoci ako deti majú svoje dni. A čo tie tvoje poklady poslúchajú?

niki0121
autor
2. jún 2012

@lili_mia To mi je ľúto. Koľko máš rokov? Rodičia proste neprijali fakt, že si dospelá samostatná osoba? nedá sa im to vysvetliť? Aspoň trošku keby sa zamysleli ako ťa obmedzujú.

niki0121
autor
2. jún 2012

@poleva Áno som mama na plný úväzok 24 hodín denne už 14 rokov za pár mesiacov.

niki0121
autor
2. jún 2012

@andrejka1974 Máš krásne deťúrence. Starší pomáhajú s mladšími alebo ich len učia hlúposti? Poslúchajú?