Bupi kozmetika pre novorodenca

roselyn
15. mar 2018

Pouzivali ste Bupi kozmetiku - na umyvanie, kremovanie babatka a na utieranie (vlhcene utierky)? Boli ste spokojne? Bola vhodna, nic sa z nej nevyskytlo (napr. alergia, zacervenanie, atd.) babatku?
Dakujem za info 😉😁😀

janci05
15. mar 2018

Ja som ju od narodenia malého používala a nič sa nevyskytlo. Používala som hlavne mydlo, krém a telové mlieko.

sindas
15. mar 2018

Mys me tiez použivali Bupi pri oboch detoch od novorodencov a všetko uplne v poriadku. My mame Bupi velmi radi aj ked je syn uz vačši ( 3.5 r.) a navyše nam aj pekne vonia...a teraz pri dcerke tiez pouzivame od vlhčenych utierok cez mydielko penu do kupela az po telové mlieko

roselyn
autor
15. mar 2018

Pytam sa, lebo ked bola dcerka malinka sme pouzivali do 1 roka len Johnson&Johnson - taku zltu flasku na vlasky a telicko a pisalo tam “no tears” ziadne slzicky, ze nebude stipat. A potom, ked uz bola vacsia sme presli (a doteraz sme) na kozmetike Bupi zabka 😉 a sme spokojne.
Otazka teda znie, ci samponik/mydlo/kupel nebude nahodou babatko stipat ocka?

andula1988
15. mar 2018

@roselyn Ahoj, ja osobne pouzivam detsku kozmetiku kedze mam problem s pokozkou. Skusila som aj Bupi ale vyhrava u mna Chicco krasna vona, viem ze nestipe kamsoka ho pouziva pre synceka. A maju viac druhov.

roselyn
autor
15. mar 2018

@andula1988 musim pozriet, lebo nepoznam taku znacku 😉

andula1988
15. mar 2018

@roselyn Chicco ma aj kociky, autosedacky ale aj kvalitnu kozmetiku. https://www.predeti.sk/krmenie-a-hygiena/kozmet...

roselyn
autor
15. mar 2018

@andula1988
o tom viem 😉 ale ze aj kozmetiku - to pocujem od Vas prvy krat 😀 dik za info