Budenie sa s hrozným plačom

babulka82
21. jan 2015

mam chlapca ktory ma 20 mesiacov a v poslednej dobe sa mi budi so strašnym krikom a plačom ,oči ma zavrete a vrieska o dušu,potom bud ešte zaspi alebo sa mu nepodari no potom je nervozna ako by ho budili nejake zle sny. Viete mi poradit čo to je a ako sa da tomu zabranit? 😒

monhla
21. jan 2015

Povedz to lekárke. Mám doporučila neurológiu.
U nás to začalo okolo 15 mesiacov. zatiaľ pomohlo len úplne zobudenie, aby si uvedomila, že je doma pri maminke. Tiež sme si mysleli, že zlé sny, lebo inak je úplne zdravá.

miku1
21. jan 2015

@babulka82 Moja mladšia sa takto budila asi 3 mesiace, teraz už to začína byť celkom v pohode, už len možno 1x za týždeň dva sa to stane. Priznám sa, neviem z čoho to môže byť.

1177
21. jan 2015

Vola sa to nocny des.. Skus pogooglit

babulka82
autor
21. jan 2015

@monhla a na tej neurologii čo povedali? No on sa mi preberie tak sa ho snažim uspat,vrieska ešte asi 5 minut a zaspi zas akoby nič .Nechapem to.

monhla
21. jan 2015

@babulka82 Ešte nič - teraz sme behali po iných lekároch a tak sme tam ešte neboli. A chcem počkať až doberie železo a znovu jej skontrolujú krv bez liekov. A ak by nám tam niečo predpísali, tak by mohli byť skreslené výsledky krvi. Takže tam pôjdeme naskôr vo februári

4baby
21. jan 2015

Ahojte,ja mam skusenost ze sa to deje ked idu zubky.moje 2 to tak mali a za kazdym potom vysiel zubok.a bol pokoj.u 3 zatial este nic.ma 10 mes tak nasto len caka