Bosé nohy

9. jún 2024

Prosim vas aj vasi starší príbuzní stále riešia bosé nohy deti? Nás maly chodí doma bosí. Aj my chodíme na boso. Ale príde babka s dedkom a stále dokola riešia ze ma studené nohy..ja neviem co im mam na to slusne povedať. Stretli ste s tym aj u vas?

viestta
9. jún 2024

Kazda stara mam riesi nieco ine. Patri to k tomu. Mas dve usi, tak ich pouzi, jednym dnu, druhym von

madeincssr
9. jún 2024

Ano.

paciko9
9. jún 2024

Nasa bude mat o chvilu 4. Papuce nehrozia. A keby len na boso chodila, ale ona aj na ostro😃. Susedia si zvikli, ale sused z vedlajsieho vchodu, to nevie predychat,ked k nam pride😀😀😀.

onedaynick
9. jún 2024

@paciko9 toto je cez ciaru humor

autor
9. jún 2024

@viestta ano. To aj robim. Ale uz mi to lezie na nervy. Ja tiež nepridem k nim a nehovorím co ako maju mat. Chápeš...

0silvia0
9. jún 2024

Nasa babka nas papucami sikanovala a doteraz mam v usiach to jej povestne: od noh sa najskor prechladne, kde mas papuce?
Odpovedzte pribuznym, ze otuzujete dieta, nech si riesia svoje nohy

viestta
9. jún 2024

Ale pre n si stale dieta, ktore treba poucat. Ty nebudes ina, ani tvoja babka ina nebola

paciko9
10. jún 2024

@onedaynick no uveddiwm na sravnu mieru, naha chodi len doma,to ze chodi na boso po bytovke, je ina vec. Nemysli si, ze sa moje dieta vyzlieka kade chodi. Proste sa doma tak citi fajn, a ja ju v tom neodmedzujem.

zorkahorka
10. jún 2024

Ano, mne tiez oci klaju bose nohy. Nie je este take teplo a raz sa to dotycnemu moze vratit

matullienka
10. jún 2024

Veru aj u nás to riešia babky. Svokra dokonca aj mňa napomína. Neriešim

majka36912
10. jún 2024

,, Chôdza naboso podľa jej zástancov znižuje stres, pôsobí protizápalovo a pomáha pri ťažkostiach so spánkom. Navyše prirodzene precvičuje chodidlo, zlepšuje jeho citlivosť a má dokonca pozitívny vplyv na senzomotoriku a koordináciu."
Vysveli im, ze je to lepsie pre zdravie 😃👍
Od nas otec praveze chcel, aby sme v detstve behali vela bose, teda iba s ponozkami, ak nebola zima.

autor
10. jún 2024

@majka36912 toto si uložím 😊