Bioderma kozmetika pre bábätko

20. dec 2023

Ahojte ste spokojne s telovou kozmetikou Bioderma pre detičky? Zháňam pre ročnú dcérku telovu kozmetiku. Doteraz sme mali Johnsonns ale myslím že jej pokožke nevyhovuje
Čo používate od Biodermy a nedáte na to dopustiť?

maris5
20. dec 2023

Od Biodermy radu Atoderm.

anavixy
20. dec 2023

Bioderma je fajn, vyborny je aj LaRoche Posay, urcite omnoho lepsie nez bezne kozmeticke znacky, Johnsons asi jedna z najhorsich. Na citlivu detsku pokozku ideslne neparfumovane telove mlieko. Ja konkretne pouzivam na umyvanie Biodermu ABC a telove mlieko LRP Lipikar (maju aj sprchovy olej vhodny aj pre deti a rozne ine dobre veci na citlivu a suchu pokozku) 🙂

werony_n
20. dec 2023

Za mňa je bioderma ABC derm top, malej vyhovoval aj laroche posay. Johnsonns nikdy nedávaj, majú najhoršie recenzie a veľmi veľa škandálov.

banalu
20. dec 2023

Bioderma abc sprchac, na vlasy davam Babylove DM sampon, lebo ten sprchac stipe v ockach. A babylove sa osvedcil. Ale telo musim biodermou inak ma strasne suchu kozu. Pritom som ju do jej 2 rokov v podstate nemusela natierat (aj ked stalo sa, ze mala suche miesta a na to siel la roche lipikar). Do roka som jej len ritku s biodermou, potom aj telo, ale skor kvoli "bublinkam" 🙂

autor
20. dec 2023

@banalu viete mi poslať screenshot telového krému? Je to ten atoderm? 🙂)

autor
20. dec 2023

@banalu ďakujem . A keby si máte vybrat telový krem idete do toho od Biodermy alebo La roche? Nie som si ista ktorý vybrat. Dcéra ma normalnu pokožku

banalu
20. dec 2023

Dlhsie som sa tiez rozhodovala, spytala som sa u nas v skupine a drviva vacsina odporucila ten LRP Lipikar.
Mali sme doma aj Biodermu ABC a pride mi tuhsia a mastnejaia ako lipikar. Na strie napr. to bol zazrak (vypouzivala som ju ja, lebo malej ju netrebalo). Ale aj tak som sla do lipikaru na odporucanie a za mna super.

autor
20. dec 2023

@banalu a je lipikar na každodenne použitie? Pre bábätko po kúpeli a tak? 🙂) ďakujem

anavixy
20. dec 2023

Je na kazdodenne pouzitie uplne kludne, je to bezna kozmetika, len lepsia zlozenim. Druha vec je ze dieta s normalnou bezproblemovou pokozkou nepotrebuje byt mastene kazdy den, ale pokial chces, tak Lipikar je viac nez vhodny 👌

02lenka02
21. dec 2023

Ja skoro od narodenia pouzivam abc derm hydratant na telo aj na tvar a zatial som lepsie mlieko co sa tyka aj roztieratelnosti a vstrebatelnosti nenasla 😊 cez zimu na tvaricku pouzivam coldcream ten je trochu hutnejsi. A aj s kremom proti zapareninam som bola spoko 😊