Bdelé okná (7-týždňové bábätko)

lucjja
16. nov 2021

Ahojte, zacinam si trosku zbierat info o spanku a celkovo dni babatka, len nie uplne sa mi vzdy dari vypozorovat bdele okna 🤷🏼‍♀️ Co sa do tohto casu vlastne rata? Aj ked je hore pocas kojenia, prebalovania alebo nie? Ak v tom mate jasnejsie, budem rada ked budete zdielat skusenosti 🤗 Ja viem, ze 7t je este maly krpcok, ale zda sa mi, ze vlastne nic okrem kojenia, prpebalovania, uspavania a spanku nerobime, ze ci nieco nezanedbaaavam 😅 Vdaka ❤️

evica17
16. nov 2021

@lucjja my sme mali podobne. Este som ho zvykla dat na brusko na podlozkepocas prebalovania, pripadne na mne lezat. A pod tu hraciu podlozku, hrazdicku, to chvilku kukal a aj tak zaspal.

lucjja
autor
16. nov 2021

@evica17 vdaka, na brusko ho tiez davame, tak 2-3 krat do dna, pred papanim ☺️

petamich
16. nov 2021

bdele okno je od zobudenia po dalsi spanok, zjednodusene, ked je hore a je uplne jedno co pri tom robite 🙂 my na bdelych oknach fungujeme a podla toho ho davam spat (ma 4 mesiace) a krasne zaspi sam, ja som ale freak a znacila som si to do aplikacie, aby som vedela kolko to bdele okno je 🙂 a tym sa vlastne riadime a dari sa nam aky taky rezim ale 7-tyzdnove je este drobatko, to verim, ze sa zda, ze papa/kaka/spi

evica17
16. nov 2021

@lucjja hej, to treba a kludne aj castejsie, nam to dr odporucila co najcastejsie, aj ked po malych chvilkach 🙂 a este ako ti tu poradili, znacit si do appky co kedy robi a kedy papa, spi a tak a ja som dovtedy bola z neho zmetena a ako som mala tu appku, tak som vedela potom po tyzdni aledovania ze kedy cca pojde spat, aby som ho bzytocne nedavala a tak. A kludne mu mozes ukazat aj hrkalku, nejaku knizku a tak ( aj ked len na par minutiek )

lucjja
autor
16. nov 2021

@petamich dakujeem, to je dobry napad s tou appkou, skusime to odsledovat a postupne natavovat ☺️ dakujem ❤️

petamich
16. nov 2021

@lucjja minimalne na toto je ta appka super, ze clovek zisti kolko spi, ako spi a nemusime ist skuska/omyl a uspavat hodinu 🙂

9gabi9
25. nov 2021

@petamich
Prosím ťa posles mi názov tej aplikácie. Čo som hľadala na Google, nenašla som nič 😒

petamich
25. nov 2021

@9gabi9 Happy Baby sa to vola 🙂

9gabi9
26. nov 2021

@petamich ďakujem