Balenie naširoko - poštolky

misisika
24. jan 2022

Ahojte. Pred 2 týždňami nám po sone kázali baliť syna naširoko. Keďže s tým skúsenosti nemám, pýtala som sa v lekárni. Tam mi dali Poštolky a vraj to dám rovno na Pampersku, látkovú plienku vraj netreba. Tak som aj robila. Teraz pozerám na nete a skoro všade sa dáva min. jedna látková plienka. Tak teraz som zmätená. Myslíte, že malo to moje doterajšie balenie vôbec nejaký zmysel?

ivka21
24. jan 2022

@misisika áno dáva sa aj látková plienka mi sme dávali dve aby presahovala okraje (ten materiál popuka a môže poskriabat nozicku). A ak aj nepomohlo teraz keď budeš balit dobre pomôže nestresuj sa tym🙂

qwer2019
24. jan 2022

Dáva sa aj látková plienka. Ja som dávala najprv 2 a potom 1. Určite nie rovno na pampersku.

luliu
24. jan 2022

Treba aj látkovú plienku

surama
24. jan 2022

Dava sa plienka, ale musis poskusat, ako vam to bude pasovat. Nam tiez povedali balit nasiroko, ale parkrat som to skusila a potom letela postolka cez celu izbu. Kupili sme podla vahy taku, aku nam poradili v lekarni, ale malemu bola mala. Takze som nakoniec nebalila a na kontrole bolo vsetko ok aj tak.

nwnw
24. jan 2022

@misisika ano ide jedna latkova na pampersku. Musela som kupit aj vacsie postolky lebo 1ky boli fakt hned male.

pininka1
25. jan 2022

Ked nedas tu latkovu,nema to vyznam. My sme museli dokonca dve davat pri prvom synovi a dost dlho sme balli nasiroko.

domireb
25. jan 2022

@misisika áno, dáva sa jedna látková,už som videla / počula aj dve. Ja som dlhšie balila naširoko, ale na poštolky som sa rýchlo vykašľala,kúpila som abdukčné,než sa babrať s poštolkami.

juliet86
25. jan 2022

davaj aj plienku. my sme to zanedbali. a mala musela potom nosit ortezu

veve16
25. jan 2022

@misisika aj nám kázali baliť naširoko. Ale ortopéd mi kázal kúpiť T-tomi nohavičky,ktoré sa dajú len na jednorázovú plienku. Sú také drahšie okolo 20 eur. Ale dajú sa kúpiť aj tu na bazári za polovičnú cenu.

misisika
autor
25. jan 2022

Ďakujem všetkým za odpovede. No dnes ho už balím aj s látkovou. Len má zadoček z toho dosť vysoko. Keď leží má hlavu nižšie, takže po jedle sa mi zgrcne. Vy ste to ako riešili? Dávali ste na vyvýšený podklad? A mám pocit, že si v tom nevie uľaviť 🤷

misisika
autor
25. jan 2022

@veve16 To znie dobre, hodné 21. storočia 😁 Mohli by ste mi poslať link? Aspoň pozrieť ako vyzerajú.

juliet86
25. jan 2022

@misisika podla mna tie t tomi nebalia az tak nasiroko ako kladicke postolky. mozno popros pediatricku o pomoc ukazanie. vela stastia