Balenie bábätka naširoko

nataliaaa321
13. jan 2017

Ahojte baby myslite ze by som na balenie na siroko mohla pouzit dve jednorazove plienky namiesto jednorazovej a latkovej?

engie2
13. jan 2017

@nataliaaa321 urcite nie. Jednorazova plienka nevytvori ten tlak na nozicky. Nebude to mat ziadny efekt.
Odporucam kupit ortopedicke nohavicky, my sme mali, davali sme to na oblecenie a velmi rychlo sa malej klbiky popravili

zuzik307
13. jan 2017

@nataliaaa321 asi by to nemalo potrebny efekt, dava sa jednorazovka, latkova a fixuje sa to postolkami...

ivanka12311
13. jan 2017

To asi nepostaci kvoli spravnemu vyvoju klbov..ja som davala pampers na tu pamersku zlozene 2plienky a stiahnut do ortopedickych gatiek😉

surrender
13. jan 2017

Ak máš len malinké bábätko, vôbec sa netrap s balenim na široko. Klbiky sa mu časom správne vyvinú aj bez toho balenia. 😉

mimi8814
13. jan 2017

ak ti to lekar neodporucal, tak to robit nemusis

brisilda
13. jan 2017

ja som balenie nasiroko milovala a neskor som presla na latkove 🙂 no v dnesnej dobe, kedy sa deti nedavaju do perinky a len volne lezkaju tak balit nasiroko netreba ....... davat 2 jednorazove plienky je uplne zbytocne ...... uz ked dat jednorazovu + jedna bavlnena plienka poskladana nasiroko

marosinecko
13. jan 2017

Daju sa kupit v ortopedickych pomockach obrazkove latkove gatusky co su uz s vyplnou,ziadna plienka sa tam uz nedava.. 😉