Aký spánkovy režim majú vaše deti?

katarinastevko
26. okt 2019

Ahojte. Takú malú radu si prosím. Aký spánkovy režim majú vaše deti? (8 mesiacov). Ďakujem

evittam
27. okt 2019

@katarinastevko Obe deti mali podobný:
Vecer spat max.19.-20.00, spali do cca 7.00, potom doobeda 1-2h, poobede 2-3h.

katarinastevko
autor
27. okt 2019

@evittam ďakujem za radu. A neboli unavene keď iba 2x za deň spali?

evittam
27. okt 2019

@katarinastevko Nie. A iba? Koľkokrát za den chces aby spalo 8mesacne dieta? Ved spali celu noc 12h, a cez den ďalších 4-5h...

katarinastevko
autor
27. okt 2019

@evittam lebo môj spal cez deň tak že doobedu 40min. Na obed hodinu a pol a poobede tiež 40min. Tak ja neviem. A v noci sa mi často budí.

evittam
27. okt 2019

@katarinastevko Tak to je tvoj. Chcela si vedieť aky spankovy rezim maju/li ine deti. Na to som reagovala.

katarinastevko
autor
27. okt 2019

@evittam Nehnevajte sa. Ja som len chcela radu tak som sa spýtala.

evittam
27. okt 2019

@katarinastevko Ved ja sa nehnevám. Aku radu konkrétne cakas?

katarinastevko
autor
27. okt 2019

@evittam od teba už žiadnu. Poradila si až až

Ďakujem

katarinastevko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yanni
27. okt 2019

@katarinastevko
@evittam ma pravdu. Tak "staremu" dietatu stacia dva spanky denne. VYDATNE spanky. Ked dieta spi len pol hodinu, tak jasne, ze ,u tych pol hodin za den Treba viac. Ale zase aj to zalezi od konkretneho dietata. Niektoremu staci menej, niektore je drichmos a prespi aj cely den. Nase deti kazde spavalo inak. Prve a posledne su nespavci/malo spavci. Druhy a treti dokazali a dokazu spat aj cely den, stvrta je tak po, na pol. Najmladsia ma dnes presne 10 mesiacpv a zatial spava dva spanky denne. Vstava o ca. 7 rano, doobeda da 1.
-2 hodiny, poobede tiez ca, 2 hodiny. Vecer ide spat o ca. 7. Nie kazdy den su toe spangly preens na minutu ale tak zhruba. len toto funguje len doma. Ona najlepsie psi vo svojej posteli(popripade hocijakej posteli, len to mutis byt postel). Kocik a podobne u nas nehrozi. Ak zdiremne, tak na 10 minut. Takze ak sme niekde mimo, tak je to na nervy.

kittykat22
27. okt 2019

@katarinastevko ak riesis nocny spanok - tak to nebude spankom cez den. Detom bud rastu zuby, zacinaju sa zdat sny ... tak sa budia. Ze dieta spi prilis cez den poznas tak, ze sa mu v noci nechce ist spat. Inak ked je dieta pretazene pocas dna - a malo spi tak sa budi aj v noci. Ale myslim si ze to je bud zubami, snami, nadchou ... alebo jednoducho nevie prespat celu noc.

evittam
27. okt 2019

@katarinastevko Rado sa stalo.

cica8
27. okt 2019

Moja mala iba zo začiatku tri spanky denne, postupne sa dala na dva... A večer zaspí okolo ôsmej podal toho ako sa zobudí poobede. Ranný spánok cca 9.30 a to spi cca 2 hodiny a poobede ide spať po 4 hodinách co je hore takže cca 14.00, 15.00 dakedy o 16.00 a spi tiež tak cca 2 hodiny. Ale na 8 mesačne dieťa 3 spanky je veľa. Sa nečudujem ze sa ti v noci budí. Ale ty si matka, ty vieš... Toto je spánok môjho dieťaťa 😉😉😉😉

katarinastevko
autor
27. okt 2019

@cica8 ďakujem