Aký je rozdiel medzi otvorenou a zavretou papučou ?

4. dec 2019

Ahojte chcem sa opytat rozdiel medzi otvorenou alebo uvaretou papuckou RAK ...mate niekto skusenosti? Co je lepsie?

vulka
4. dec 2019

Otvorená = pršteky trčia von.

sapetka
4. dec 2019

My mame zatvorene. Nozka je chranena

3009
4. dec 2019

Určite zatvorená. Prsty sú chránené a nezakopne s prstami.

patka06
4. dec 2019

my sme mali stále otvorené sandálkové - nepotila sa v nich nožička

gwendolyn
4. dec 2019

V lete sa im v tej otvorenej menej potila noha ale stavalo sa, ze kvoli tej otvorenej špičke viac zakopavali v porovnani s uzavretou

autor
4. dec 2019

DAKUJEM vam velmi pekne ... mala ma papucky rak na doma s otvorenou spicou .. nezakopava .. ani nozky sa jej nepotia .. len som chcela vediet rozdiel aky je 🙂 ci mam pokracovat a kupovat jej s otvorenou alebo jej mam kupit aj so zavretou .. ale bojim sa toho ze mi ich nebude chciet zacali sme bezkat uz poriadne tak cca dca tyzdne dozadu

saskia_98
4. dec 2019

Aj moj nosi zatvorene. Nepotrebujem zeby zakopol a polamal pršteky na nôžke.

zuzka102
5. dec 2019

Moja nosila a nosi otvorene papucky (tiez Rak, tie s otvorenou spickou). Vetra jej nozicka (nie ako v uzavretej) a nestalo sa, ze by zakopla.

lula313
5. dec 2019

Našej ešte stále dávam kožené capacky, alebo protišmykové ponozky. Ja som tiež tak zvyknutá chodit a nebyvam chora, ani ona nebyva. Nezakopava vôbec, maximálne sa smykne a spadne, keď sa naháňa, ale do nicoho nevraza

jaja23
5. dec 2019

Nám povedali, že máme kúpiť so zatvorenou, lebo syn krcil prsteky. V zatvorenej mu to nejde tak ľahko.

1simuska01
14. nov 2020

@jaja23 dobrý deň môžem.sa spýtať aj náš akrci prsteky chcem skúsiť kúpiť raky len neviem ktoré myslela som že otvorené aby som videla či stále kŕči či nie no teraz čítam že vy ste mali zavreté a tiež ste krcili

zuzubb007
14. nov 2020

jednoznačne zatvorené, v otvorených uteká nožička dopredu nieje to pre stabilitu nohy dobré, aspoň mne vždy doktorka vravela

ysseba
14. nov 2020

Tak ja jednému synovi kupujem zatvorené a druhému otvorené. Jeden je strašna zmrzlina, studené nohy má aj v lete, tak tomu kupujem zatvorené. A druhý je zas večne spotený a je mu teplo, tak tomu kupujem otvorené. Inač som sa nad tým nikdy nejak hlbšie nezamýšľala a ani nevidím žeby boli jedny horšie a druhé lepšie...

jaja23
14. nov 2020

@1simuska01 myslím, že aj my sme mali raky, zatvorené. Už to nerobí.

1simuska01
14. nov 2020

@jaja23 sám.od seba s tým.prestal?? Koľko tak asi behal aku dobu??

1simuska01
14. nov 2020

@jaja23 my nejake dva mesiace. Myslíte že máme čas na to ešte

jaja23
14. nov 2020

@1simuska01 fuha to netuším, tie papučky asi pomohli. Teraz máme trochu problémy s vpadnutymi členkami. Ako začal úplne chodiť, tak to prešlo. Keď krcil prsteky, vtedy ešte len stal popri nábytku.