Ako zvládnuť ďalšie tehotenstvo 3 mesiace po pôrode?

baska1930
3. feb 2020

Ahoj te baby chcem sa opýtať? Mam kamarátku ktorá otehotnela 3 mesiace po pôrode, ak tu je niektorá z vás taká co sa jej stalo niečo podobne že pár mesiacov po pôrode otehotnela prosím dajte rady ako to zvládnu psychicky alebo aký máte na to názor. Ďakujem 🙂

deedol
3. feb 2020

znama ma deti s 11m rozdielom, takze 2m po porode otehotnela. pomahala jej na zaciatku mamina (ale len poobede po robote), ale neskor to uz bolo ok. vravela, ze na zaciatku to bolo trocha tazsie ako s dvojickami (jej sestra ma dvojicky) kvoli rozdielnym rezimom, ale potom sa to uz dalo.

kristina2412
3. feb 2020

@baska1930 moja sesternica tak má,začiatky boli ťažké ale zvládli,chalani sú uz väčší,chodia spolu do triedy,zahraju sa spolu, porobia ulohy, pomozu si navzájom, ani nevie že ich má 😉 teraz hovorí že lepšie sa jej nemohlo stat

klarissa25
3. feb 2020

Moja kamoška otehotnela po mesiaci a pol 😉prvá dcéra má už 4 roky druhá 3 😉

predajmamina
3. feb 2020

Mám kamarátku 😊😊🙈

ivangeline
3. feb 2020

Ja som tak otehotnela, čoskoro rodím. Zajtra mám termín a zatiaľ nič. XD Malý ma rok a 2t.

ivangeline
3. feb 2020

A rady...čo ja viem, 9m je dosť dlhá doba na spamatanie sa zo šoku..a prispôsobenie sa situácie.

martyzpp
3. feb 2020

Moja známa má 4 dievčatká. S každým otehotnela 4 mesiace po predchádzajúcom pôrode 😆. Majú to veselé ale zvládajú. Musí však aj babka pomáhať.

katarinka89
3. feb 2020

@baska1930 uplne v pohode 😀

baska1930
autor
3. feb 2020

No ona v oktobry porodila a v decembri dostala ms ale pred tým mala nepravidelný ms ciklus tak že či jej to ostalo alebo či môže byt tehotná

whatever1
4. feb 2020

@baska1930 Ak mala poslednú ms v decembri už dávno si mohla urobit test.