Ako zmäkčiť 7-týždňovému bábätku stolicu ?

misickaa4
8. jan 2020

Ahojte, mate nejake overene rady, ako zmakcit babatku stolicu? Mame sunar AR, ktory je hustejsi a robi malemu taku hustu stolicu. Ako plastelina alebo take nieco. Zacala som mu davat 1 odmerku denne probiotik infant dophilus a davame coliprev. Viete odporucit nieco? Maly ma reflux, preto davame sunar ar.
Maly ma 7 tyzdnov.
Dakujem

arianna25
8. jan 2020

Feniklovy cajik

ukulela
8. jan 2020

@misickaa4 ak nepomozu tieto probiotika, po tyzdni - dvoch zmen. tiez radia kamilkovy caj, robia donho mlieko - ale toto neviem, ja som kojila. ale kamoska tak robila.

nikpa
8. jan 2020

@misickaa4 nám tiež pomáhal pri tvrdej stolici feniklovy čaj

simona92101
8. jan 2020

@misickaa4 do kamilkoveho caju zarobit UM,odkusane,poradene doktorkou 😉

misickaa4
autor
13. jan 2020

@simona92101 a ako casto sa to moze robit?

simona92101
13. jan 2020

@misickaa4 my sme 3x za den,alebo medzi jednotlivymi papaniami davat pit caj kamilkovy,aspon 150 ml za den aby dieta vypilo.

ceresna17
13. jan 2020

UM v kamilkach, mam to overene bez toho sa mi sam nevykakal. Tiez um vo vode z vyvarenych ovsenych vlociek.

kayla_gombosova
22. jan 2023

@ceresna17 prosím vás ako často ste robili počas dňa mliečko do vločiek alebo do čaju? A dávali ste to vkuse či iba pokým sa bábätko "nepohlo" na mäkšiu stolicu? Máme HiPP ar, najprv bolo ok teraz má bobky tak neviem :/

ceresna17
22. jan 2023

@kayla_gombosova ja som to robila stale pokial pil um ale samozrejme vase dietatko to moze mat inak