Ako trávite deň s dieťaťom?

7. dec 2023

Zaujíma ma najmä aké aktivity spolu bezne robite, ako sa dieťatku venujete, aké hry hráte a podobne. Pre inšpiráciu, mam pocit nase nevydrzi pri nicom dlhsie ako 3 minuty. Vo veku od 1,5 do 2 rokov.

kris_tin257
7. dec 2023

Náš bol rovnaký, keď sme šli na ihrisko za hodinu sme mali aspoň 3 ihriská obehnute všade behal nikde dlho nevydržal, s ničím sa nevedel prehrať, preto v dvoch rokoch som ho dala do škôlky tam sa našiel, našiel si prvých kamošov a ho to ukludnilo 😊

simona92101
7. dec 2023

U nas pomohlo travit gro casu vonku,odrazadlo a unavit

petamich
7. dec 2023

80% bdeleho casu sme travili vonku, odrazadlo, ihriska, autobus, vlaky pozriet a k tomu este baby plavanie, baby balance (kazde 1x do tyzdna)

bolarazjedna
7. dec 2023

Ja nám 17mesacneho....rano vstaneme, prvé je, že pozrieme von oknom a pozeráme smetné kontajnery pod oknom a okoloidúcich 😃kým chystám raňajky, zalejem čas, umyjem sa.. Tak on je v postielke, vždy mu tam dám rôzne hračky alebo knižku... Potom ho oblečiem a ideme raňajkovať, najprv sa naje on a potom kým raňajkuje ja, tak ostáva v stoličke a dám mu papier a voskovky, a "kreslí" alebo rozhadzuje veci. Potom doobeda robíme domáce práce, snažím sa ho do všetkého zapájať - mame ucuacu vežu, pomáha umývať zemiaky, sleduje ako varím (pritom ho zaujmem s čím sa dá, napr dám mu ovonat koreniny), taktiež spolu vysávame, naložíme práčku, atď. Ak vyjde čas, tak sa hráme s legom, s autíčkami, kreslím spolu, pozeráme knižky, kotulame loptu... Zvykneme skoro každý deň spravit videohovor so starkymi....potom spinká, obefuje, kým umývam riady, hra sa sám väčšinou na zemi, a potom bud ideme von (s kočíkom na nákupy, bez kočíka pred bytovku na prechadzku), alebo opakujeme do obednajsieho aktivity, zvykneme ešte hrať na klavíri