Ako ste prežili spánkovú regresiu?

9. aug 2022

Ahojte, ako ste prežili 8-10m spankovu regeesiu,kedy sa vase deti ucili nieco nove? Uz tyzden sa dava 1x za den na 4 a uz padam na hubu🙈 totalne odmietanie vsetkych spankov,kruhy pod ocami ako keby mesiac nespala,prikrmy ani nehovorim…dajaka rada?

andrejka1974
9. aug 2022

Jaj ešte ich bude všetko sa dá zvládnuť treba využiť každú voľnú chvíľku a snažiť sa oddychovať a nie upratovať

amelie2017
9. aug 2022

Pockaj na tu v roku 😂😂😂 ked sa postavi. 150 krat za noc som ho davala lahnut. K tomu mu isli 4 zuby na raz. 6 tyzdnov som spavala 3-4 hodiny denne, aj to prerusovane. K tomu este 4 rocna a praca na plny uvazok 🎉🎉
U nas bol zaklad tak pri dcere ako pri synovi denny spanik. Snazit sa, aby cez den spali a potom bol lepsi aj nocny spanok. A oddychovat vzdy, ked zaspia na 10 minut. Kaslat na domacnost, robit len to nevyhnutne. A zapojit manzela.

autor
9. aug 2022

@andrejka1974
@amelie2017 baby ja oddychujem vzdy ked sa da uz od narodenia..lenze ona mi spava 3x po 20min…uz mam strasne nervy z toho,lebo vidim,ze jej to nestaci…v noci je hore kolko krat aj 2-3hodiny…fakt nechapem,ci nepotrebuje spat…

andrejka1974
9. aug 2022

jaj toto som zazila so starsou dcerou ta mi uz ako novorodenec spala cez den 2x 20 minut a od 15.00 vrestala do 2.00 rana a to som mala doma troch skolakov a muz tahal dvanastky ani neviem ako som jej prvy rok prazila bez ujmy

petkasaurus
10. aug 2022

Ja som tuto noc spala dokopy hodinku,“ jupiii“