Ako sa zvyknú hrať vaše 7-mesačné deti?

1. okt 2022

Ahojte, ako sa zvyknú hrať vaše 7.mes deti? Co ich zaujíma? A venujete sa im vkuse nonstop? Alebo ich nechávate hrať sa aj samé?

malinoismum
1. okt 2022

Lozi po dome … 5 ročná jej ukazuje “hracky”, motivuje k pohybu…. a podobne sa s ňou hrám aj ja ;)
čo s ňou mám robiť? 😂😂😂

olvedicsilla
1. okt 2022

Teraz sa hra s ovladacom🙈😅to je teraz top hracka. / ma vlastny ovladac, ktory nepouzivame😀/stym sa pohra aj sama . Aje inac sa snou hram aj ja. Lebo sama vydrzi max 30 min. Potom sa nudi😅

autor
1. okt 2022

@olvedicsilla och 30min vydrží hrať sa sama to je fakt super. U nás max 5.min a začne mravcanie. Ovládač by si tiez vazala, ale nás. Vidím ze po ňom stále ide.

olvedicsilla
1. okt 2022

Ja som mala doma este jeden skoro taky ako mame my dezinfikovala som a dala som to jej😀miluje ten ovladac. Inac ani ona sa nevedela sama pohrat.. u nas to bolo tiez takto max 5-10 min. Teraz my ten ovladac dal aspon trocha casu na seba 😅

monicka976
1. okt 2022

Nas ma 8 mesiacov dnes, ale teda sam nevydrzi vobec, ihned ako polozim z ruk alebo sa vzdialim, zacne plac odusu 😅 hrame sa spolu s 3 rocnym, obzuva kocky, hracky, a ako vidim, ovladac od telky je top u vsetkych 😂😂😂

autor
1. okt 2022

@olvedicsilla
@monicka976 takze radite kúpiť ovládač. A zahra sa aspon trocha.

olvedicsilla
1. okt 2022

Neviem ze dokedy to bude trvat, ale zatial / uz asi 2 tyzden/sa stym hra😀

autor
1. okt 2022

@olvedicsilla no ja nás iba odkladam by ho nevidela

olvedicsilla
1. okt 2022

Nie je to take drahe podla mna za pokus to stoji 😊

hederamonstera
1. okt 2022

Nastastie sa vydrzi aj hodinu hrat sam. S hocicim
Ked uz zacne mrndzat, tak ho zoberiem do spalne na postel, a tam sa spolu jasime alebo mu citam knizku, to rad prezera.