Ako robíte radosť vašim deťom?

jajko22
17. apr 2020

Ako robíte radosť najmenším deťom, keď chcete spraviť radosť, potešiť ročné, 2, 3 ročné deticky? Dakujem pekne za tipy.

sapetka
18. apr 2020

@jajko22 hram sa s nim s tym ze on vedie hru. Necham ho nech mi pomaha v kuchyni. Neviem vezne veci🤷‍♀️A on sa stale tesi na nieco. Je stastne dieta

renatka100
18. apr 2020

@jajko22 v dm maj farebne detske peny a aj roznej farby morsku sol, moj zboznuje taketo kupanie

renatka100
18. apr 2020

@jajko22 rano sme piekli cookies, je to lahke a rychle staci zamiesat vsetky suroviny, naklada cukor, muku a ochutnava

lenka2710
18. apr 2020

@jajko22 nám stačí k šťastiu bublifuk a to ma slečna už 5 rokov 😂😂 a keď sme išli naposledy do dracika, tak chcela plastelínu 😍 skromne to dieťa! Rada so mnou pečie, pomáha upratovať a také bežné veci

evkamotka
18. apr 2020

Bunker (stolicky, deka, epedo..)
Nieco rozobera, opravuje idealne ked muz vytiahne naozajstne naradie
Povozit na sedacke na bicykli
Ma 2r7m

lenuliatko84
18. apr 2020

Nieco mu kupim alebo vymyslim nejaky super výlet

lula313
18. apr 2020

Moja je veľmi skromná, ona sa potesi aj z rožka😂😂😂 alebo všeobecne, keď dostane jedlo😀. Alebo keď ju zapajam, aby doniesla niečo, podala, naplnila pracku(podávam jej veci z kosa na pradlo a ona ho dáva do pracky). Rada ma aj pesnicky, vezmem ju za ruky a tancujeme, alebo sa tesi, keď sa jej schovam za perinu, tvar do dlani, to po mne opakuje a fakt je pri tom stastna. Potom mame kopec hier ako včela, včela, bum do cela(pritom prstom robím krúživé pohyby a robím bzzzz a potom ju prstom pichnem), potom ju nahuckam, nech to ide urobiť ocovi, ten pri tom kričí alebo jajka a to sa úplne tesi. Hraciek má plnú skrinu, tie ju moc neberu, skôr sa tesi, keď sa jej venujeme(tato kreslí na papier predmety, ona ich hada a pod)

nikpa
18. apr 2020

@jajko22 u nas najväčšia radosť ked ho zoberiem k našim kde maju dvoch psov, ide z koze vyskočiť uz pred bránou len ich vidí.

lucks6
18. apr 2020

@jajko22 myslim, ze takymto malym detom uplne staci, ked sa s nimi rodic hra, blazni a viac nepotrebuje!

kristina2412
18. apr 2020

Naša sa teší keď moze byť veľa vonku,veľmi rada chodí,od 18 mesiacov je bez kočíka. A tiež ju potešia sušené brusnice😛

yipsylonka9742
18. apr 2020

@kristina2412 aj nasa ked moze byt vonku.
.. tiez bez kocika presne ... naj radost ...hocico kyvanie susedkam, autam, traktorom .. sadenie polievanie... teraz najnovsie behanie s balonmi na snurke a kriedy na chodnik .. a samozrejme tu 200m su kone neprejde den ze by ich nevidela a susedove macky takisto to ju naaaj tesi (cize vsetko vonku) Mam take vonkajsie dietatko 🤗 2,5r.

kristina2412
18. apr 2020

@yipsylonka9742 a popritom zbiera kvetiny, kamene,palice 😂a každé ráno nám nosí topánky,aby sme už išli von.

yipsylonka9742
18. apr 2020

@kristina2412 nooooo presne 😊 nasa sa uz o osmej nevie dockat kedy vybehneme ...no presne

karmen118
18. apr 2020

Dcérka 3 ročná sa vždy teší z balóna, bublifuku, keď ideme von, keď sa bláznime, maľujeme vodovkami, spolu nalepujeme, pečiatkujeme, má rada ihriská a naháňačky, a miluje hru na schovávačku. Potom sa veľmi teší ak niečo veľmi chce dlhšiu dobu a keď ju to neprejde tak sa jej kúpi, ako napr včera sliz v trafike 😂, básnila o ňom skoro rok, tak radosť neskutočná 😀. Teraz už vie aké to je sa s ním hrať, tak uvidíme či ju to bude baviť. A synček jednoročný sa zatiaľ teší úplne zo všetkého 😇

jajko22
autor
27. apr 2020

@lula313 jéj to je pekné, tu včelu vcelu nepoznam, tak to ideme robit, dakujem.

jajko22
autor
27. apr 2020

Ja som našla takuto knihu https://www.ikarmel.cz/produkt/52-zpusobu-jak-d... ...ďakujem vam, ste zlaté.