Ako riešite používanie monitoru dychu a klinového vankúša?

katka310
5. apr 2013

ahojte, ako to riešite, ak chcete používať monitor dychu angel care, aj klinový vankúš? mame nabeh na reflux a musime pouzivat klin. Dik za rady 🙂

andrejka1974
5. apr 2013

neviem aky je klinovy vankus, ale u najstarsej som musela na spanie pouzivat polohovacie lehatko a tak som platnu dala pod lehatko len pod plachtu a v pohode fungovalo

ankalv1
5. apr 2013

@katka310 vankúš som dala pod matrac a pod to podložku angel care a v pohode fungovalo 😉

marcelatje
5. apr 2013

Ja som monitor dychu použila iba pár krát, ale fungoval normálne platne boli pod matracom, klinový vankúš na matraci. Tiež mám Angel Care a je dosť citlivý. Stačí vyskúšať 🙂

mis_ka
5. apr 2013

tiez som mala angel care a davali sme klin, monitor, matrac. druha doska isla do casti kde nezasahoval klinovy vankus a fungovalo to.

broonislava
5. apr 2013

Ja som tiez pouzivala aj monitor dychu, aj klinovy vankus, monitor siel pod matrac, mali sme 8 cm, pisali tam, ze citlivost je pod matracom do cca. 10cm. Za 7 mesiacov sa nam 2x monitor zapol /alarm/, strasny sok sme zazili, ale nastasie malinej sa nic nestalo. Som rada, ze som ho mala, lebo som mala ovela kludnejsi spanok, ako pri mojich prvych dvoch detoch, ked sa monitor dychu este nepouzival bezne.