Ako periete fľaky od príkrmov?

d_anica
23. feb 2012

Ahojte! Zaujímalo by ma, ako sa dajú účinne odstrániť fľaky od príkrmov, lebo napriek podbradníku kašička občas skončí aj inde 😅 Najmä odolné farbivá, ako je mrkva a podobne. Ďakujem vopred za rady 🙂

tenty
23. feb 2012

ahoj, banan neviem vyprat ani ja, ale na mrkvu je super potriet flak detskym olejcekom aviril, taky ten modry klasicky, a nasledne vyprat 😉 neverila som, ale fakt to ide 😉

janapavlu
23. feb 2012

Ahoj, mne na fľaky vyborne zaberá žlčové mydlo z DM drogerie. Je buď v tekutej forme, to sa dava priamo na fľak, alebo v tuhej ako klasicke mydlo, to zvyknem trochu nastruhať priamo do bubna pračky. Ani ariel a podobne reklamovane pripravky mi tak nevyprali ako toto mydlo. A je LACNE!

evuska32
23. feb 2012

no ja mám ustavičný problém s mandarinkami a pomarančom ☹ to mi nejde ničím, iba ak to hneď operiem Lanza mydlom. Ak zaschne, už pomôžu asi len nožničky 😀 alebo máte na to nejaký iný grif?

tunzal
23. feb 2012

mám z DM drogerie odstraňovač fľakov oxi energie - také zelené vedierko, namočiť na hodinku a mrkva je preč.

miavin
23. feb 2012

ahoj, ja používam ariel profesional - na škvrny - fantastické, ale treba to hneď preprať a žiadna škvrna 😉