Ako obliekať bábätko na dovolenke?

15. jún 2023

Ahojte, ideme v nedeľu s 9m synom na dovolenku k moru hlásia cca 28-32°. Ako by ste ho obliekli? Stačí krátke body a hole nožičky? A večer by ste mu čo obliekali? Hlásia 24° more skúsili by ste ho namočit v mori či to mi príde malo

zmrzlinka2021
15. jún 2023

Dieta som vzdy obliekala vrstvovo ako seba - ziadna vrstva navyse. Cez leto len a len kratke vecicky, nech sa chudatko nepari. Dietatu navysse len nejaky klobucik na slnko

patka06
15. jún 2023

Hlavne ľahké vzdušné oblečenie, krátke body v pohode, nevystavovať priamemu slnku.
Určite by som skúsila aj more.

vevesh
15. jún 2023

Od mora zvykne fukat- takze urcite aj mat vzdy po ruke nieco na prikrytie (nejaku decku, nie plienku). A zalezi od dietata - zvacsa davam dietatu to, co ja plus jedna vrstva a idealne vzdusne bavlnene materialy.

klip0
15. jún 2023

Jedna vrstva navyše platí keď je tak maaaaximálne 23-25C. Keď je 30, tak rovnako ako seba. Keď ja mám krátke, aj dieťa

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nairia
15. jún 2023

my sme tak boli pred rokom a oblecko bolo kratke body/ kratke tricko... na prehoz plienka, na hlave klobuk, ak bola na slnku (ked sme isli do mora), ale max co sa dalo, sme sa zdrziavali v tieni, v case od cca 11-16 sme boli zalezeni vnutri. a samozrejme nezabudnut natriet.
more skus, uvidis, ako sa bude pacit. bola by to skoda nevyuzit ☀️
no a vecer podla teploty, ale asi nejaky svetrik a dlhe gate+ ponozky. samozrejme nejaky lahky material.