Ako naučiť dieťatko na kočiarik?

rybjar
17. jún 2015

Ahojte maminky,
ako ste naucili vase deticky na kocarik? Moja ma 7 mesiacov a vobec mi nechce byt v kociariku (uz mame sportiak) - davam ju do polosedu/sedu, ale vydzri tam max 5 - 10 min a potom pisti. Skusala som aj po lezacky, ale tiez neuspesne.
Mam aj Manducu - ale vpredu mi tam tiez nie je spokojna. Skusame sa teraz nosit na boku, ale to sa mi nezda taka "stabilna" poloha pre nu na dlhsie nosenie.

adela215
17. jún 2015

Skús ju nejak zabaviť. Daj jej hračku, chrumky, rohlík. Ani môj syn od istého času nechcel byť v kočári. No teraz je tam celkom rád. Podľa mňa to prejde 🙂

kristinkahugo
17. jún 2015

Pri d ére som kočiar zrušila na9 mesiacov a pri synovi som si to "užila "do 12 mes. 😄😄 ja ked vidím ako sedia v kociariku cca 2 ročne deti tak prvé co ma napadne ze ma asi zdravotný problém. 😉😉

adela215
17. jún 2015

@kristinkahugo nemyslím si, že by malo 2 ročné dieťa zdravotný problém ak sedí v kočiari. Ak sa potrebuješ niekam rýchlo dostať a nemáš kde nechať dieťa, tak predsa nemáš čas na to, aby si s dieťaťm išla pomaly chôdzou.

kristinkahugo
17. jún 2015

To bolo poňaté humorne su tam aj 😄.ja rozvážať dve deti od narodenia takze zážitky s rýchlom presunom mam viac ako dosť, jednoducho povedané su aj deti ktoré v tom kociariku sedieť nebudú. My sme používali trojkolkou a na rok a pól ked syn zistil te existuje odraazadlo tak k behaním a kondičkou nemam problém.

adela215
17. jún 2015

@kristinkahugo jááj prepáč 😉 chyba na mojej strane. Som to nepochopila 🙂 A máš pravdu, niektoré deti v tom kočiari naozaj nechcú byť 🙂

kristinkahugo
17. jún 2015

@adela215 😀😀😀

gaby21
17. jún 2015

@kristinkahugo U nás takisto, moje ani za pána v kočiari byť nehceli, od troch mesiacov som ich nosila v takom nosiči na chrbáte, aby mi nakukali cez chrbát, museli byť stále v obraze, v šiestich mesiacoch už obaja štvornožkovali, takže zase o dovod menej udržať ich v kočíku, no a v roku, zistili, že existuju odrážadlá, tak to sme využívali na RYCHLY PRESUN, teraz bicykle, a rýchlejšie sa už presuvať ani nemožme, niekedy mi z nich vlasy dupkom stoja 😝

kristinkahugo
17. jún 2015

@gaby21 hej presne tak . Hlavne ze pri dcere som dala za kočiar 35 000sk sak nech ma neee😜😜😜 som sa poučila . Teraz pri synovi minimalizujem "náklady".niekedy až mam výčitky ze mu žiadne hlúposti nekúpim.

gaby21
17. jún 2015

Ale neboj zainvestuješ do parádneho bicykla, to bude radosti, ja som chvalobohu dala za kočiar z bazáru 100 eur, a potom ho ešte za 50 predala 😀

adulkas
17. jún 2015

naša malá tiež stále pišťala v kočiari ale odkedy tam má hračky je po probléme

kristinkahugo
17. jún 2015

@gaby21 no ved to sa nebojím ze dajako extra posetrim😊😊😊. Tie bazary su super vec. Pri prvom človek nevie co od radosti ale zisti ze fakt je to všetko marketingový ťah na rodičov .