Ako naučiť chlapca cikať?

mama4444
5. apr 2024

dobry den. prosim vas ako naucit nocnikove dieta cikat postojacky ci na velky zachod
VYSVETLENIE : JE NAUCENY Z JASLI A DOMA NA SERBEL sediet. ale zacal chodit DO SKOLKY A TAM to nejako nejde.

v jasliach ho vsade tahali za ruku , proste behali okolo “rite”

ako to zmenit prosiiiiiiiim dakujem rady typy dikickoo

januska12323
5. apr 2024

V škôlke nemôže cikať posediačky? Skúšala si sa rozprávať s učiteľkami? Tí najmenší mávajú aj nočník keď treba podstatné je aby nemal plienky a vedel kam to má pustiť.

doriiis
5. apr 2024

Nejde to prečo? Keď je zvyknutý cikať po sediačky,nech cika aj v škôlke tak.A možno pri cikaní vykoná aj veľkú potrebu a hotovo

evaachesa
5. apr 2024

V synovej škôlke sú detské záchody, čiže menšie, no syn si tam aj tak bez redukcie nechcel sadnúť, že záchod je veľký, no redukciu tam nemajú. Ako jediný chlapec teda ciká po stojačky.

cookie29
5. apr 2024

Dost dobre nerozumiem, co v skolke nejde... cikat po sediacky?

tumira
5. apr 2024

a kolko ma maly rokov uz 3 alebo je z tych mladsich deticiek? ja si myslim ze keby sa porozpravas s ucitelkami co je vo veci tak by to mali chapat, ved od toho su tam.

slavomira236
5. apr 2024

@mama4444 moj ma10 sat a cika posediacky. A viac vhlapcou tak v skolke cikalo. A je to spravne podla mna. Postojacky sa cika do pisoara

tamtumdo
5. apr 2024

U nás v škôlke cika každý ako chce, niektorí po sedačky niektorí po stojacky. Nerobila.by som paniku....v škôlke to okuka taz.dva....Mojim to ukázal muž, chodili cikať spolu a bolo....

majlo1234
5. apr 2024

Aj moj muz cura po sediacky a maleho cepujem tiez, ked sme doma(vonku moze). Ak to chces trenovat, najlepsie vonku, my sme doma mali ocurane vsetko, len nie zachod😂 chytit pisosa pevne, namierit a cura, nakonci otriast. Ziadna veda, hadam mu to otec bude vediet aj lepsie bysvetlit

negymama
5. apr 2024

no ucitelky budu len radi, kazdy postojacky curajuci maly chlapec, znamena dalsi bordel okolo zachoda.

bytc20
5. apr 2024

@mama4444 vsak a vonku ked mu treba ho ako davas cikat? K stromu po stojacky, nie? Hadam ho nedavas cikat na dievca, ci? Pokial vie mierit na kmen stromu, tak verim, ze v skolke sa trafi do misy.