Ako naučiť 3,5-ročného chlapca vysmrkať sa?

angela1989
30. jan 2024

Zdravím,
Nejaké rady? Stále odsavame s vysávačom, on to nenávidí, je to boj. Do vreckovky však smrkat nechce ani panovi. Skúšala som formou hry, no nevie to. Potiahnuť do seba vie perfektne, von nula bodov. Ako na neho?

januska12323
30. jan 2024

Fúkať papierové guličky nosom, kto bude najrýchlejší vyhrá. Ako robí ježko?

amelia89
30. jan 2024

Mam 3.5 a 1.5 ročne deti a naucili sa to naraz asi 2 mesiace dozadu - cim chcem povedat ze tie deti to nejako musia pochopit to ze sa smrka von, myslela som ze si pojdem buchnut flasu sampanskeho ked sa starsi konecne vysmrkal do vreckovky. Ja som skusala- fukat gulicky, ako robia zvieratka, nazorne ukazovanie proste vsetko stale a aj tak to nechapal az jeden den zrazu smrkol smerom von 🤷🏽‍♀️ je to o nervy

cookie29
30. jan 2024

Fukat nosom papierove gulicky, fukat ako dracik a pod. Ale rozumiem, kazde dieta je ine, moje mensie vie smrkat od cca 1.5 roka a starsie az okolo 3-3.5

taktotedanie
31. jan 2024

Fukat sviecku nosom

esteresterester
6. feb 2024

@angela1989 hry najlepsie zaberu urob ako slonik urobit gulucky s papiwra dat na jeden koniec stola kto to ako prvy odfukne az na druhy koniec usta musia byt zakrite a podobne na internete urcite najdete podobne videa drzime palce