Ako na plytký spánok dojčiat?

ktochytavzite
8. jún 2019

Kocky kedy deti maju 3 spanky cez den?A kedy by sa vlastne mohla upravit CNS tak ze nebudu mat konecne plytky spanok?Az v roku??:-0. Moje predcasne naridene dvojicky totiz cez den hrozne spia,mozem uspavat 1 a spua plytko ,stale sa budia a len na rukach,v postielke nehrozi.v kociari este ako tak ale nie jed je teplo a dnuka tuez v nom nezaspia.Satka,nosice a podobne blboviny nehrozi tiez.Ani kolisks a pod

julianadrx
8. jún 2019

@ktochytavzite prvý mesiac mi spávali deti hala bala 🙂 ... po mesiaci sa upravili tak, že ráno vstali okolo 7mej, o 10:00 som uspala v kočíku a spali cca 2 hodky, a potom uspala opäť v kočíku okolo 15tej a spali cca 1hod., dážď, sneh, vietor stále v kočíku vonku... v pálavách letných vo vnútri ale to mi pri oboch deťoch vyšlo tak, že v lete prešli na 1 spánok.... večer 19:30 spinkali... takto mi spala aj dcérka aj synček (nie dvojičky) ... v noci sa budili často na dojčenie ... už mali vyše roka keď prešli na 1 spánok a to okolo +-11:30 do +-14:30 (už v postielke zaspali na prsníku) a večer opäť o 19:30 ... obdivujem, že to zvládaš s dvojičkami, klobúk dolu, držím palčeky aby sa to upravilo, nech si aspoň trošku od nich oddýchneš 🙂

ktochytavzite
autor
9. jún 2019

@julianadrx vdaka,este mam 2r kt je tiez stredobod pozornoati,Dvojky by boli ok,kebyze vedia spat ale to co oni spia je zle.No musim vydrzat ,kym aspon budu mat 3 soanky cez den a troska vydrzia byt cule,lebo oni bud jedia ,su na rukach akebo len revu a revu.