Ako kúpete 2-ročné dieťa vo vani?

roselyn
15. feb 2020

Dobry den,
ako kupete dieta vo vani z hladiska bezpecnosti? Co pouzivate, aby sedelo, nesmykalo sa vo vani? Pozerala som rozne sedatka do vane, ale to vsetko do 16-18mesiacov. Existuje nieco pre starsie deti? Co a kde to kupim? 🤔🤔🤔 Dakujem za info.

sapetka
15. feb 2020

@roselyn nic nepouzivam. Normalne sedi sam vo vani niekedy sa aj postavi niekedy lahne

katulienkax
15. feb 2020

No tak teda moje Len postojacky ak ti sedia klobúk dole moje by nesedeli nikdy

markaterka
15. feb 2020

Ja som tiež kupala deti v tom veku normálne, žiadne sedatka ani nič podobné som nepoužívala. Však normálne sedeli vo vani , hrali sa s hračkami, hrali sa, že plávajú, pri osprchovaní stáli. Veď keď sa kúpali, tak som vždy pri nich sedela, tak som ich strážila.

stanulienkat
15. feb 2020

Tak kup v detskej vanicke

lucyluv
15. feb 2020

Su take protismykove podlozky, aj dochodci to pouzivaju :D

martina8888
15. feb 2020

@roselyn protišmykovu podložku s prisavkami do vane. Mávajú aj detské motívy, my mame teraz dve veľké rybičky 🙂

vierka1991
15. feb 2020

@roselyn ja tak isto kupem normálne, že sedia vo vani. Som tam pri nich a dávam pozor.

kika831
15. feb 2020

@roselyn gumenu podlozku z Jysku a to je vsetko.

dextella14
15. feb 2020

@roselyn od 13 mesiacov sa kupka vo velkej vani bez nejakych protismykovych podloziek- ma tam hracky, nevylieza, nestavia sa.. ja sedim hned vedla na zemi, zo zaciatku som ju pridrzala- za nozicku napr

lula313
15. feb 2020

Naša sa kúpe tak, že sedi, sem-tam sa postavi, má tam hracky, takého koníka na prisavky do ktorého leje vodu a ako z neho tá voda vyteká, točí sa na ňom kolotoč, potom taký obláčik, z ktorého ako keby prší a klasické gumené hracky, čiže ju aj hodinu baví sa mácat vo vode. Podlozky ani nič nemame.

namornicka
15. feb 2020

Gumena protismykova podlozka staci, aby sa dieta nesmyklo. 2 rocne mozes aj osprchovat ked nechce sediet.

nikpa
15. feb 2020

@roselyn malý normálne sedí vo vani sám, samozrejme sme pri nom v kúpeľni

roselyn
autor
15. feb 2020

Oki, Dakujem za Vase info a rady 😉😁👍
Ja som kupala doteraz v detskej vanicke, ale uz je mala. Takze ideme do velkej vane, preto sa pytam. Hlavne sa bojim, aby sa mi neposmykol. Ani nie ked bude sediet, ale ked ho postavim na osprchovanie. 😉 V detskej vanicke sa pekne hral a sedel. Ja som non stop s detmi pri kupani. Nikdy nie su sami.

eliska13
15. feb 2020

@roselyn podložku treba kupit

roselyn
autor
15. feb 2020

@eliska13 Uz som kupila taku gumenu s prisavkami.

roselyn
autor
15. feb 2020

Podavam mu do vane jeho hracky do vody, aby vedel, ze sa ide kupat a uvidime. 😊

evalin88
15. feb 2020

Maly este sedi v ikea vanicke, v marci bude mat 2 roky a je s tym ok 🙂 velka vana mu zatial nechyba

lucinka1988
15. feb 2020

@roselyn mame takú protismykovu podložku kvôli tomu, nech sa mu pohodlnejšie sedí a nech nesedí priamo na vani, inak tam robí všelijaké kreacie, stvornozkuje, postaví sa, sedí, kadečo..Neriešim to vôbec, lebo som vždy pri ňom.

gayano
15. feb 2020

Moja ma 2 ( vo velkej tusim od 10 m, mozno aj skor) vo vani tiez robi kreacie...plava, hopka, smyka sa (z tej sikmej strany)...sem tam sa smykne nechtiac a dobre je, poslozku nemame.Tiez to neriesim, som pri nej.

lenka2710
15. feb 2020

@roselyn my sme sa s malou sťahovali do bytu keď mala 10 mesiacov a vanicku sme už od našich nebrali, normálne už sedela, tak som ju okupkala, ved som bola pri nej! Pekne vo vani sedkala

roselyn
autor
15. feb 2020

@lenka2710 Ved ja som vzdy s mojimi detmi, ked sa kupu. Ja sa bojim, ze vo velkej vani, sa to mensie pri kupani, hrani “nedajboze” smykne a buchne hlavu alebo neviem. Preto sa pytam, lebo v detskej vanicke, bolo samo a malo lehatko/sedatko.

lenka2710
15. feb 2020

@roselyn tak ho okupem a vyberiem, keď sa bojíš! Ale pokiaľ si pri nom, nevidím dôvod, prečo by si malo ublížiť

roselyn
autor
15. feb 2020

@lenka2710 😉

linkapaulinka
22. mar 2021

Moj ma 2 roky a sedi,klakne si, postavi sa. Som pri nom a hrame sa. Kupeme sa v beznej vanicke od narodenia zatial