Ako dlho spávajú vaše deti cez deň?

mirkava
6. dec 2015

Nas drobec ma 20 mesiacov a cez de spi pol hodinu, tristvrte, niekedy hodinu a vynimocne hodinu a pol. Ked spi malo je podrazdeny a vecer tazsie zaspava. Ani v noci nespi kludne. Kolko spavaju vase deti cez den?

belllinka
6. dec 2015

1,5 az 3,5 hodiny

zzuzulinka
6. dec 2015

@mirkava my sme nechavali spinkat maleh 2hodky ale teraz ho po hodke a pol ho budim aby nam vecer lepsie zaspal.ma uz svoj rezim tak je to v pohode.

krafne
6. dec 2015

zalezi aj od veku, moja ma 15 mesiacov a cez den spi minimalne hodinu a pol. a vecer o 7-mej sucha oci a pripravuje sa na nocny spanok. spi do rana do 3/4 na 7. teoria za spanim, na ktoru som sama prisla az po urcitom case je, ze dieta, ktore je chronicky nevyspate cez den bude zle spat aj v noci a potom zase cez den atd. takze ja robim vsetko pre to, aby cez den dobre spala. kym bola mensia ma trhalo nieco robit kym ona spala a velakrat som ju nechtiac zobudila a bolo zle. teraz mozem na vsetko hrabat, ona zaspi a ja sup na gauc a ani sa NEHNEM kym nerozlepi oci znovu s usmevom 🙂

szana
6. dec 2015

22 mesacny syn spi 3 hod., ale tiez rozmyslam, ze ho budem budievat rano skorej, alebo po 2 h spania, lebo potom ide neskoro spat. Kamosky, co maju rovestnikov, niektore nespia od 2 rokov vôbec, niektore spi hodku, niektore 3. Ale je to tak, ked je dieta dobre vyspate, lepsie aj vecer zaspi, kamoska dvojrocnu musi vozit v aute, lebo kocikovat, aby sa ako-tak vyspala cez den.

ukulela
6. dec 2015

@mirkava moj ma 14 mesiacov a je na tom presne ako tvoj. asi od pol roka spi len raz denne. ked spi hodku a pol, som stastna 🙂 on ale aspon spaval celu noc - aj 10 hod vkuse. ... kym neprisli zuby - od 9 mesiacov sa mi v noci zacalbudit,aktualne tak raz-dva krat sa v noci zobudi.

babulka82
6. dec 2015

@mirkava naš ma 2 a pol roka a spi tak 3 hodiny cez den,večer chodi okolo 20:30 a spi do 6 hodiny.

usmiateslniecko
6. dec 2015

Nasa ma 7mesiacov, rano vstava cca 6:30, ide spat cca 8:30 spi taku hodinku, potom sa hrame. Napapa sa a cca 11:30-12:00 ide spat von do kocika ( byvame v dome a mame terasu takze za kazdeho pocasia je vonku) a to spi aj 3-3,5 hodiny, vecer kupeme a papame tak aby najneskor o 19:30-20:00 uz spinkala, spi celu noc, maximalne ked mrnka dam vodu, dudlik a spinka dalej. Dufam, ze jej to takto vydrzi aj nadalej 😀

mirkava
autor
6. dec 2015

@krafne to je pravda, ked cez den malo spi tak vecer tazsie zaspava. Ja tiez nic nerobim, ale po pol hodine az tristvrte je hore 😞

mirkava
autor
6. dec 2015

@babulka82 stastna zena 😊👍

mirkava
autor
6. dec 2015

@usmiateslniecko 👍 zavidim 😉

divozienka26
6. dec 2015

moja 21mes spinka 3-4.5h stale chodim pozerat ci este dycha 🙂

sonicc
6. dec 2015

moja najmladsia 2,5roka rano vstava 6,30, na obed 12-14, niekedy 14,30 a vecer 19-19,30 uz spinka.

Suhlasim s nazorom, ze deticky musia spat a tie ktore nespia su unavene, nesustredene a mrzute. Starsia ma 4,5roka a spava tak ako aj mladsia. Akurat niekedy trosku bojuje, ale zaspi vzdy 🙂

Syn 10r ide spat narovnako s dievcatami a rano ho musim budit 😀 takze 11h minimalne.

Deti potrebuju naozaj vela spanku

timea7
6. dec 2015

@mirkava o koľkej ho večer ukladáš a kedy ráno vstáva? Kedy ide spať poobede? Niekedy pomôže len posunúť čas ukladania na spánok. Koľko ste denne vonku? Dieťa je v kočíku, alebo behá?

sonicc
6. dec 2015

@mirkava neda sa to zo dna na den... Musis to postupne posuvat a postupne bude spinkat viac a viac. A snazit sa ho unavit 😀 behat, skakat, cvicit 😀

livocka21
6. dec 2015

Moj 26-mesacny spi od pol jednej tak cca do druhej obcas aj do pol tretej....a o osmej ide spat....zaspava na prsniku...no v noci sa mi este budiii na dudu 😀

siska53
6. dec 2015

@mirkava v tom veku maly tak 2x do tyzdna nespal cez den vobec a inokedy tak do 1,5h.
Mala zas v tom veku spinkala 2-3,5h.

8291
6. dec 2015

@mirkava 17 mesačná cez deň 1-1,5 hod.ale noc prespí celu 10-11 hodin

mrskova
6. dec 2015

mame 22 mesiacov, cez den spi od 12-15tej.. rano vstavame o 7:30 a vecer je v postielke stale o 20:00.. +- pol hodka ;) ..v noci prespi, sem-tam sa zobudi, pohladkam ho a spi dalej

olivka26
6. dec 2015

moja dcerka 2,5rocna spi cez den strasne malo 40-max hodina-vynimocne...vecer ide o 20.00-20,30,a spi do kym nas suseda nezobudi(t.j-kazde rano pred 7) 😠

slnecnica174
6. dec 2015

Vobec cez den nespi, ale konecne vecer ide spat medzi siedmou a osmou, haleluja 🙂

milota164
6. dec 2015

moja ked mala tolko tak spala tak hodinu minimalne ale niekedy aj dve potiahla

babulka82
6. dec 2015

@mirkava a keby si sa ho pokúsila ešte uspat po tej hodine? Môj musí späť inak by bol strašne zlý a hyperktivny a večer by bolo peklo.tiež zdieľam názor že deti v tomto veku musia späť potrebujú to.Starší synčekom spavalanche do 5 rokov cez obed,už mi aj iné mamičky dohovárali že načo atď.Ale ja som ho dávala pokiaľ si pýtal.

mirkava
autor
6. dec 2015

@timea7 ahoj, no sme vonku vzdy doobedu aj poobede a vzdy beha po vlastnych. Do kociara len na nakup a spat a potom na nzky a prechadzka. Ide spat vecer okolo osmwj s zadpi o pol deviatej az deviatej a spinka do siestej- siedmej. Ked ho ulozim o dvanastej nezaspi skor ako o pol jednej vacsinou az o jednej. Takze ho dam radsej az o jednej. Nie je to velky spač

anega79
6. dec 2015

Od roka a pol uz nespavala vobec, ale aspon chodi spat o 8

mirreckall
6. dec 2015

@mirkava 21-mesacna dcera 30-90 minut a 3 rocna nespi od 2 rokov 🙂

janicaopica
6. dec 2015

16-mesacna dcera spava na obed 1,5 - 3 hodiny. Tiez ju davam spat az okolo pol jednej - jednej, potom je viac unavena a dlhsie spi.

timea7
6. dec 2015

@mirkava asi to bude tak, ako píšeš, že to nie je veľký spáč, rozdiely sú aj medzi dospelými, prečo by nemali byť medzi deťmi. Možno by som večer ukladala až o tej pol deviatej, deviatej a poobede o jednej, skús to posunúť, niekedy to pomôže.

mirkava
autor
7. dec 2015

@sonicc on sa tolko nabehaaaaa a dlhe prechdzky peso.... Jednoducho nespi a nemozem ho "klepnut" po hlave aby spal

mirkava
autor
7. dec 2015

@siska53 aj nam sa uz stalo ze cez den nezaspal. Ja nervozna jak pes ale co uz jednoducho sa nedalo.....

mirkava
autor
7. dec 2015

@slnecnica174 a kolko ma?