Ako dlho a kedy spia vaše mesačné detičky?

15. mar 2022

Maminky môžete mi pre porovnanie napisat o koľkej hodine cez den dávate spinkat dieťatko? Aj kedy rano vstáva+ bdenie? My vstávame väčšinou o 5:00, len neviem či dávam dobre spinkat cez den. Dakujem

luccija
15. mar 2022

Mesačné bábo ešte väčšinou nemá pevný rytmus.Spi a papa ako sa mu chce.Ked vstane o 5 a nakojis už nechce spať?moja spala skoro stále dala som ju do vajíčka do kuchyne doobeda, že navarim rozprávam jej, otočím sa a už spala zase.

autor
15. mar 2022

@luccija ja som dala do textu 5 mesačne, neviem prečo mi to prepísali

luccija
15. mar 2022

Tak to už je lepšie.A aký máte režim skús napísať.Moja vtedy spávala vstali sme medzi 8-9 ďalší spánok okolo 11 ale to bola iba pol hodinka potom poobede 2,3 hodiny cca 13-16 ale potom išla spať až večer okolo 20, ale su deti čo spia každé 2 hodiny po chvíľke...záleží či vidíš, že si zmoli oči, je mrzuta...

autor
15. mar 2022

@luccija napisala som to ešte raz,tak uvidim🙂 tak naše od narodenia zle spinka. Dávam spinkat každé 2 hodiny,no ma skôr take kratke spanky. Rano vstáva už o 5:00. Ťažko rozpoznať, keď mame mrzuté dieta cely den😔

lenka2710
15. mar 2022

Vtedy môj akurát prechádzal na dva spanky, staval medzi 6-7, potom išiel spať o 10 do 12, ďalej od 15 do tej 16.30 a večer najneskôr 20.30! V noci sa budil raz na jedenie
Takto spával do 11.mesiaca