Ako dať dcére vlasy do gumičky

25. júl 2024

Baby nemáte nejaký trik ako dat 2 ročnej vlasy do gumičky tak aby si to nevšimla? 😃
V tomto teple sa dosť potí a má krk vyhádzany myslím že by to bolo lepšie keby ich má v gumičke. Lenže v momente ako jej ju dám do vlasov hneď ju zahodí. A to som skúšala ju dať aj pri telke kedy okolie nevníma 😃
No a strihať ju ešte nechcem dať to by vyzerala ako chlapec 😃

zuzanita1609
25. júl 2024

Hneď mi napadlo,volakde som to zazrela,ako otecko robí cop dievčatku. Vezme vysávač,iba hadicu,nasaje vlasy a chytí rovno do gumičky 😆.

aalt
25. júl 2024

Par krat zahodi, nakoniec necha ... daj si s nou aj Ty, alebo nejakej babike. Nasa tiez zahadzovala, po case si zvykla.

viestta
25. júl 2024

Tak ako sa naucila na ciapku, nauci sa na gumicku. Chce to cas a trpezlivost

anketkarka
25. júl 2024

Však sa zahrajte na kaderníctvo. Nech Ti urobí účes ona a potom urobíš Ty jej. Daj jej tam kopec farebných pukačiek, zrkadlo do ruky a nech pozerá aké to má pekné.

simona92101
25. júl 2024

Ja som dcere kupila pekny kosik,do toho vysypala sponky a gumicky,a hrali sme sa na kadernictvo,najprv davala sponky mne,potom sebe(mala aj zo 20 sponiek na hlave)a nakoniec dovolila aby som aj ja jej dala.skus takto formou hry

autor
25. júl 2024

@aalt ja nosím stále a nepomáha 😃
L
@anketkarka @simona92101 len ju takéto hry zatiaľ nebavia 🤦

diqushqaa
25. júl 2024

Sprav jej cop s tou gumičkou malou, čo sa z nich teraz pletú náramky. Neviem ako sa to špeciálne volá. To keď si bude ťahať tak ju to bude bolieť a nechá to tak. Aspoň nám to zabralo pri oboch dcérach.

anavixy
25. júl 2024

Moja vydrzi len ked ideme von sponky aj gumicku, akonahle sa vratime domov tak zhadzuje vsetko 😂 aj to trvalo asi dva roky kym zniesla sponky takto, inak bieda, nejake ucesy? Nehrozi. A ano, presne s tymi mini gumickami na naramky jej robim copik, strhne si ju bez mihnutia oka, rovnako tak sponky, boli-neboli, idu dole za sekundu. Tiez jej vysvetlujem ze jej nebude tak teplo na krk ked vypneme vlasy aj doma, ale nepomaha. 🙉Raz si ich urcite necha dat a aj bude davat s radostou, podla mna to chce len cas, trpezlivost a dozriet.

minesasubu
25. júl 2024

a aké máš gumičky?
skús tieto sú super
https://www.mojadm.sk/ebelin-gumicky-do-vlasov-...

arasidka123
25. júl 2024

Tiež sme bojovali, ale keď videla, že má cop aj sestra aj ja tak si nechávala 🙂

evaplev
26. júl 2024

No moja má päť rokov a na hlave neznesie vôbec nič . A to nosím cop aj ja a staršia dcéra. Všetky účesy čo jej spravíme ak si teda výnimočne nejaký nechá spraviť , po pozretí do zrkadla okamžite zlikviduje 🤣. Nepomohli ani hry na kaderníctvo ani princezné a modelky proste je taká a najradšej ani nečesať a ani umývať to je to najhoršie na svete keď sa jej dotkneme vlasov. Neviem po kom to má. Aspoň že ostrihať sa nechá, ale aj to po týždni presviedčania.

biglovemom
26. júl 2024

Naco to silit.tiez som snivala o copikoch,gumicky sponky nakupene,do vyse 2,5roka nic.
Potom bolo leto,vravim skus ,nebudes sa tak potit. A prisla na to ze je to ozaj lepsie.
Ale ! Len v lete🤣🤣 dalsiu zimu cop nechcela,az na dalsie leto a odvtedy stale

sodomajka
26. júl 2024

Nasa mala sa nechcela cesat,ma kucerave vlasy,tak sa snazim,aby bolo o ne postarane,aby boli pekne.No mala zbadala hreben a gumicku a krik,utekala mi.Kupila som jej sperkovnicu,ked ju otvori,toci sa balerinka a hra,malej sa to paci.Ma tam svoje sponky,gumicky.Rano si ju otvori,vyberie si co na vlasky dame a postupne sme bez kriku.Sama pride za mnou,ze este vlasky urobit.Urobili sme si z toho peknu rutinu.Trvalo to chvilku,kym si zvykla.No chapem,ze kazde dieta je ine

mamusa123456789
27. júl 2024

U nás pomohlo nakúpiť gumičky s minnie mouse a skye z paw patrol, jej obľúbené postavičky, síce to nakoniec vždy dá dole, ale až po niekoľkých hodinách a nie po 5 sekundách