Ako často kúpate ročné dieťa?

mirkava
12. apr 2015

Maminky ako casto kupete svojich rocnych drobcekov?

evka_evka
12. apr 2015

@mirkava nasa slecna ma 18mesiacov a uz asi od roka ju kupem kazdy den vlasky kazdy treti.je to taky ritual bez ktoreho sa nevie ulozit a spat.rada sa vo vode aj hra tak nech sa kupe ked ju to bavi 🙂

terezka1947
12. apr 2015

...kazdy den....

xevulax
12. apr 2015

My kazdy den, maju 16 mesiacov (uz len sprchujeme a kazdy 3. Den kupeme vo vanicke aj umyvame vlasky)

mirkava
autor
12. apr 2015

My umyjeme mydlom dupočku, nožičky, rucky, ale kupeme kazdy treti den. Ja by som chcela aj kazdy, lebo na rad vodicku, ale vraj to nie je dobre.

matrix87
12. apr 2015

sprchujem kazdy druhy den a raz za tyzden okupem aj vlasky umyjem... caste kupanie malych deti nie je dobre...

lulula1990
12. apr 2015

My mame doma 15mesacneho..ritku,ruky a tvaricku kazdy vecer pred spanim osprchujeme. Kupujeme 2 krat do tyzdna..nie je dobre ked sa dieta kupe kazdy den,predtym sme to tak robili,lebo miluje vodu,bol to taky nas ritual pred spanim...no zacal ma suchu kozicku na celom tele,takze sme zacali takto.

simusska
12. apr 2015

my mame 5 rocnu dcerku a stale ju kupem alebo sprchujem kazdy den a vlasky tak 3x do tyzdna

pragmaticka
12. apr 2015

od malicka kupeme 2-3x do tyzdna, ale vacsinou len 2x. Cez leto vacsinou ale kazdy den.

zitaje
12. apr 2015

Moj ma rok a pol. Cca. kazdy druhy den sprchujem, obden umyvam ruky a tvaricku, kaka aj cika do serbla, takze zadok nejak extra neriesim. Asi tak raz do tyzdna kupem, vlasy umyvame... hm, malokedy 😅
V lete to bude ine, hole ruky-nohy a budeme stale vonku, budem sprchovat denne, aby nesiel spinavy do postele 😀

tyta
12. apr 2015

Od narodenia sme kupali denne, kym sa zmestili do detskej vanicky. Potom sme presli na sprchovanie denne, kupanie 1x za tyzden.

zitaje
12. apr 2015

@simusska 3x tyzdenne umyvate vlasy? 😕 Preco? Vsak to ani ja dospela si tak casto neumyvam...

miska333
12. apr 2015

Kupeme kazdy den obe deti a v lete obzvlast

katarina644
12. apr 2015

kupeme sa kazdy den od narodenia.

jooj
12. apr 2015

Ja mojho tiez umyjem kazdy den,sprchujem aj s vlaskami kazdy treti. Dost to vysusuje pokozku,kazdodenne umyvanie.. Aj ked ho nakremujem.

mia501
12. apr 2015

@zitaje a co je na tom,ze umyva tri krat tyzdenne? ja malu kazdy den sprchuje a kazde dva dni jej umyvam vlasky

ivkadracova
12. apr 2015

V porodnici nam odporucili kupat 2x do tyzdna. Priblizne tak sme to robili. Sem tam viac, sem tam sprcha podla potreby. Teraz ked ma skoro rok, prechadzam na kupanie 1x do tyzdna a sprchovanie podla potreby. Vzhladom na to, ze si maze rukami hlavu (aj jedlom..), a vselikde sa aktivitami zaspini, tak to viac ako dva dni bez sprchy ci kupania nevydrzi. Rano a pred spanim umyvame tak, ako sa umyvame aj my dospeli. Klasicka rychla ocista vcetne zubov.

zitaje
12. apr 2015

@mia501 nic na tom nie je, ze umyva(s) vlasy trikrat tyzdenne, len nevidim dovod 😅 zbytocne to vysusuje pokozku hlavy, vlasy sa vacsinou za dva-tri dni zas tak nezaspinia (s vynimkou pripadov, kedy v nich skonci obed alebo vecera 😎 )

simusska
12. apr 2015

@zitaje moja viki ma vlasky po zadocek a strasne sa jej poti hlavicka a potom ju svrbi ....cez leto jej umyvam vlasy skoro kazdy den ked su velke horucavy

dankaa78
12. apr 2015

kazdy druhy den🙂

mia501
12. apr 2015

@zitaje u nas obeduju vlasky stale 😀 a moja mala sa moc poti a v lete to ani nevravim...

33kacora33
12. apr 2015

kazdy druhy den 🙂 sprchujeme

ali08
12. apr 2015

Ja syna kúpem 2x do týždňa koli jeho pokožke Veľmi sa mu vysusuje.to isté aj vlásky A má 13mesiacov.

miku1
12. apr 2015

@mirkava Sprchujem tak 2 - 3 krát do týždňa. Vlásky umývame raz týždenne. Taktiež len 1x do týždňa umývam deti s mydlom. Obe majú atopický ekzém a časté umývanie im nerobí dobre. Samozrejme výnimkou je leto, kedy sa sprchujú každý deň. A to budú mať dcéry 4 a 2 roky.

dudduli
12. apr 2015

od narodenia každý deň,nikdy nemali suchú pokožku, 🙂

ichbinich
13. apr 2015

Podla toho, ci bola zima = nezaspinili sa tolko, alebo co bolo leto = denne v pieskovisku 😉
To je tak dodnes. Podla potreby. V zime minimalne do sprchy po 2-3 dnoch. V lete z pieskoviska do vane, to je jasne 😉

andreasiskova3
13. apr 2015

My máme 10 mesiacov a iba kupeme, ale taká rychlovka 2-3 x do týždňa , vždy umývam aj hlavičku, lebo pri spinkani sa im hlavička spoti. V lete budeme určite každý deň ako aj chalanov a to už asi hlavne sprchovať.