Akcia s hlasnou hudbou a 8 mesačné dieťa

21. máj 2022

Ahojte. Mame v meste akciu, kde je hlasna hudba. Išli sme s malým okolo reprakov, čakali tam na pitie a potom o trochu ďalej stali asi hodinu. A ja som už vtedy mala taký zlý pocit, či mu to nemôže uškodiť. A stále nad tým premýšľam. On bol tichučko a len zamyslene pozeral. Môže mu uškodiť taka hlasna hudba, keď je to vonku a je to tak na hodinku? Lebo na takéto akcie budeme chodiť, a ja budem asi stále trpnut.

nelca0510
21. máj 2022

Veď máš malé dieťa, priamo pri reprakoch by si nemala byť ani ty a nie to také malé dieťa. Keď budeš chodiť na také akcie,tak samozrejme, nie pri reprakoch, čo máš 15 rokov? Snáď neohluchlo.

mamanaplnyuvazok
21. máj 2022

Neodporúčam chodit s bábätkom na takéto akcie.Hlasná hudba môže poškodit sluch,ked bude starší,môže mat problémy.

sense
21. máj 2022

Nuž mala si sa spýtať predtým. Ako si išla.... Štát pri reprakoch je škodlivé aj pre dospelého. Ci to bude mať následky ti teraz nikto nepovie. Ak musíš chodiť na takéto akcie tak co najďalej od repraku a aj pre malé deti sa dajú kúpiť chrániče na uši. U nás to používajú bežné pre malé deti keď bývajú fašiangové festivaly

matullienka
21. máj 2022

Nikdy nepochopím myslenie ľudí čo najskôr konajú a potom sa pýtajú na následky. By ma zaujímalo koľko máš rokov keď si mala z toho zlý pocit, ale nešla si ďalej aby sa malému niečo nestalo. Niekedy treba zapájať aj rozum a pri malých deťoch je to viac než žiadúce. Nabudúce sa najskôr pýtaj a potom konaj. Teraz sa len modlí aby si malému týmto tvojím správaním nepoškodila sluch

zorana999
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basska_b
12. jún 2022

My nevieme, ako silna bola ta hudba, ako intenzivna (výšky, basy...). Podla mna mu to nespravilo nic, ale akoze posudit to neviem. Urcite neni vhodne deti takym decibrlom vystavovat. Ale... do akeho veku? A co je uz prilis? To my tu na konovi nerozriesime

katulkagajdos
12. jún 2022

Na take akcie, keď už- zvazila by som kúpu izolačnych slúchadiel pre deti.

macilaci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz