Aj vy máte pocit pri uspávaní, že vás porazí?

denda007
21. okt 2020

Prosím vás aj vy máte pri uspavanie pocit že vás porazí

denden77
21. okt 2020

@denda007 citas moje aktualne myslienky.. prave sa tejto cinnosti venujem hodinu a pol.. rozmyslam, ci nepojdem rovno spat aj ja 🤣🤣🤣

petra199099
21. okt 2020

No moja zaspí hneď ale mala aj také ze som dlho uspavala zobudila sa v noci bola hore aj 2 hodiny len ležala v kočíku lebo tam ju uspavam... Možno ešte nieje ospalý /ospala?

lucindav
21. okt 2020

@denda007 tak pred 3 mesiacmi ani za svet zaspať..presne hodinové akcie sme mali, len nech už spi.. ale keď už zaspal tak sa zobudil 2x za noc..a teraz? Zaspí za desať minút ale budí sa každú hodinu, niekedy aj pol hodinu, furt mrnka, triafa ma šľak 😖 no rozmýšľam čo bolo lepšie 😂 to len taká vsuvka, vlastne celkom odveci..ja len že to poznám a tiež ma poráža 🤦🏻‍♀️

lauriema
21. okt 2020

@denda007 aké staré dieťa

bbebe
21. okt 2020

Zatial pohoda, akurat malu uspavam, dudle si cecok ( lezime ) a ja som na mobile. Za chvilku ju "odpojim" o pol hodinku sa zobudi tak ako vzdy, dojdem dam zase cecok na 10 min a hotovo 🙂

jeliz59
21. okt 2020

Áno mám ten pocit mám 3 ročne dieťa 16 kg uspavam ho cez deň 2 hodiny....márne nespí ale revat bude.....
Čo sa týka večer tiež uspavam aspoň minimálne 2 hodiny....a ako bonus hocikedy vstane v noci a prechádzam sa snim aj 4 hodiny..... zvažujem sebevraždu....

anulka833
21. okt 2020

@bbebe presne takto sme to.mali niekedy aj my....a teraz zaspí v pohide, po pol hodine ale nie a nie zaspať. Od pol ôsmej teraz zaspala a to ešte čakám čo bude. 😬

misana84
21. okt 2020

booože, teraz to mame, posledny tyžden nie a nie spat....ma 10 mesiacov..je to len obodbie? ci to tak bude? doteraz cista pohoda

ivangeline
22. okt 2020

Ja ju dám do nosiča a nemá na výber. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Na noc vždy nosič. Cez deň málokedy... Nenutim, keď nechce.. Má skoro 9m.

cica8
22. okt 2020

Neuspavam, moja zaspava sama od narodenia