9 mesačný syn plače a vyvádza pri prebaľovaní a prezliekaní

ewa111222333
5. mar 2013

Mam 9 mesacneho syna a v poslednej dobe si snim uz neviem ani rady lebo strasne place a vyvadza ked ho prebalujem .. Najskor to bolo v pohode este som to zvladala ale teraz je to uz nanervi a to mu vsetko mozne dam len aby sa chvilu hral. a aj tak to nepomaha je ako keby som ho byla alebo mu robila nieco zle a to mu chcem len plienku prebalit. On tak neplace ani ked sa niekte buchne ... ale ked ho prebalujem tak az tak place ze sa stoho dusi a slzi ma ako hrachy. Neviete niekto co sim ??? Nemoze mu nieco byt ho boliet alebo tak ???? Dakujem

karolina87
5. mar 2013

Ahoj, ja som zvolila taku hraciu taktiku, stale ho bozkavam po brusku, nozicky mu bozkavam, voniam, spievame si, niekedy mi nezabere ked mu dam hracku tak sa hram s nim kym ho neprebalim. Dufam, ze pomoze aj u Vas.

elizabethia
5. mar 2013

@ewa111222333 Ahoj, u nas taktiez zabralo bozkavanie a papanie noziciek a take "salenoty", taktiez si spievame. Niekedy to vsak nezaberie a potom uz ostava iba tvarit sa, ze neplace. Vraj je to prvy vzdor 🙂 Drzim palce nech to cim skor zvladnete. A este ma napadlo, stale ked sa prebalujeme, tak si sadame uz dva - tri mesiace na nocnik - spievajuci a straaaasne sa tesime ked sa vypiskame 🙂

azbestica
5. mar 2013

ja prebalujem v stoji pripadne v sede lebo by bol tiez plac

sendy182
5. mar 2013

@ewa111222333 ahoj spievanie......recitovanie.....no a u nás zaberal i mobil......taký klasický kde boli klipy napr. gumimaci alebo...... zvonenia........u lekára to bolo na nezaplatenie 😀

svetlusska
5. mar 2013

@ewa111222333 no nas robi to iste, bud mu dam nejaku hracku najlepsie nejaka co hraje :D alebo ked uz place velmi tak ho vezmem na ruky a je ticho ale len do chvile pokym ho nepolozim, takze vtedy uz len rychlo dat plienku a zabalit...co mi ine ostava

jfd
5. mar 2013

@ewa111222333 tak u mě toto všecko zaberalo tak 2 minuty. Taky začal tak asi kolem 9. měsíce. Teď bježí jedenáctej a když už se mi podaří sundat plínu, vystartuje a buď oťapkává stenu, nebo se snaží spadnout z posltele, sápe se po čemkoli v dosahu co ho do té ´doby nezajímalo, ječí, hysterickej, rudej, slzy... - po asi 100x NE, NE, NE, NESMIŠ, NE, ZUSTAŇ (jak na psa) zabralo VELICE dúrazné MARTINKO!!! a zhrábla jsem ho z toho okraje postylky, kteroou zrovna okusoval a do které rovnou aji čural a důrazně jsem ho položila na postel a jsem se na něj podivala a křikla NE!!! Napřed se asi lekl jak se na něj dívám, protože se úplně zasekl, pak začal jakože natahovat ale nakonec se usmál a začal olizovat plinku, co jsem mu dala postrážit. A od té doby stačí jednou, maximálně 3x NE. Vydrží mu to tak 3 dny a pak ho zas drapnu a je zas na 3 dny pokoj.

nikolet_89
6. mar 2013

@ewa111222333 ahoj ja davam malej vzdy dialkove, mobil vsetko co ma inak zakazane cize sa cuduje co to ma a ja rychlo prebalim :D

ewa111222333
autor
6. mar 2013

@elizabethia AJ mi to skusame ale ono nic nepomaha zo zaciatku aj hej ale teraz nie on je ako keby som ho byla :( a aj nocnik sme skusali uz sa tam raz vicikal ale povecine z neho utecie :D

ewa111222333
autor
6. mar 2013

@karolina87 Aj ja steglim ho robym kukuk to pomaha ale hned ako prestanem tak zasa spusti a niekdy ani to nepomahla . Mi zacne utekat s postele a neda sa obliect . A ked ho oblejem nasilu a prebalim tak place ako keby som ho byla:(

ewa111222333
autor
6. mar 2013

@azbestica NO aj to som skusala uz som mu aj tie trapne reklami pustila len aby sedel ale neda sa .... on sa zacne hazdat a utekat ...a stat este neveie sam aby som mu tak mohla dat plienku

ewa111222333
autor
6. mar 2013

@sendy182 ANo aj take hracky som uz skusala :( ALe on ako keby ho nic nezaujmalo len aby my usiel :(
Ale budeme skusat dalej

jika80
6. mar 2013

aj my sme toto mali, kazde prebalovanie bol boj, mala mi hrozne pakala, ale ako prislo tak po ca. mesiaci a pol odislo 😉 zelam pevne nervy

ewa111222333
autor
6. mar 2013

@jfd Jaj to ako keby moj sym :D on ties tak uteka... Ale aj ked sa snazim byt razna a a vyvadim sa snim tak to ma akysi opacny efekt ... ON sa este viacej rozplace a place az tak ze sa skoro dusi ho musim zodvihnut aby sa nadichol :( A aj tak sa vkuse brani :( a ked sa mi ho podary obliect tak este 5 minut place :( Aj ked sa na neho milo usmiejvam a pekne mu hovorim tak nepocuva :( Ako keby ho nieco bolelo :(

ewa111222333
autor
6. mar 2013

@jika80 dakujem

burina4
6. mar 2013

skuste sa pri obliekaní hrať čo dáte mackovi to daj malému spolu pritom obliekajte spievajte a pojde to 🙂 alebo nech oblieka teba 🙂 🙂 🙂 🙂

sendy182
6. mar 2013

@ewa111222333 takže pevné nervy.....ja som tiež niekedy bola až "spotená" keď som mala obliesť staršieho keď bol iba také malé bábatko.....lebo sa mi narodili obe deti v zime......takže i fusak a deka a 2 čiapky 😀 😀 😀 😀 ...........to bolo tiež iba také obobie 2-3 týždňov a potom si už zvykol........určite to obdobie tiež prekonáte.........skús vystihnúť keď má dobrú náladu a čo najskôr poobliekať 😉 😉 😉

jfd
6. mar 2013

@ewa111222333 jasne, delá uraženýho! PRAVIDELNĚ s tou zahovinkou prdýlou do peřin. Naschvál to dělá!!! Žádný bolavý miminko!!! 😀

lutia
6. mar 2013

@ewa111222333 ja som si toto iste uzila tiez u maleho....proste bolo to jedno z jeho obdobi....mohla som robit co chcem aby neplakal a nebranil sa ako keby som mu ublizovala...hracky zo zaciatku pomahalo ale nakoniec to uz ani nezabralo a co sa tyka telefonu s nim to bolo to iste....pekne som sa s nim rozpravala, vysvetlovala som ale nic nic nepomahalo...a po urcitom obdobi ako keby utalo bolo zas vsetko oki....
moja rada - aj ked tazka (lebo viem ake to je) ale treba len vyckat kedy toto obdobie prejde...ako prislo tak aj oddide...

ewa111222333
autor
6. mar 2013

@lutia Dakujem :D Budem sa snazit to vydrzat
@jfd Vdaka :D
@sendy182 Dakujem dufam ze to prejde

didi44
7. mar 2013

...place..vyvadza...nudi sa...neposluchne na slovo...nepovie... 😀 ....nuz treba si uvedomit, ze nie je plastovou babikou, ktoru dievcatko vypne a odlozi do kociarika ked sa s nou pohra...