9-mesačný nechce po teplotách papať, sú to zuby?

danielocka32
26. dec 2019

Ahojte , chcem sa opýtať či sa z vaz už niekto stretol s tým Tom prípadom .Od pondelka večera mal môj syn teplotu ,dala som mu nurofen teplota neklesla ale stúpala , v stredu teploty od rána v noci nad 39 nedali sa zbiť , šli sme na pohotovost, hrdieoko čisté , CRP v norme vraj je to viróza, dnes teplota ustúpila , nechce veľmi papať, ani piť ,dokonca ani cumel nechce ,bez ktorého nevie existovať, je mrzuty a poplakava ,môžu to byť zúbky? Máme už 4 dole a 4 hore, máme 9m.

pribinak
26. dec 2019

Vsak daj mu cas, to nie je robot. Potrebuje cas na doliečenie.
Ak dojčís, tak dojčí co najviac

danielocka32
autor
26. dec 2019

@pribinak nedojcim ,pije HiPP mliecko

saskia_98
26. dec 2019

@danielocka32 je normalne ze nechce papat. My sme sa pred tyzdnom trapili so 40tkami teplotami a po tyzdni vysli konecne ocne zuby... Daj mu čas nech sa dá dokopy.

pribinak
26. dec 2019

@danielocka32 daj mu co mu chuti, ovocie, mlieko. On zacne papat, ale chce to cas

kika831
26. dec 2019

@danielocka32 je to uplne normalne- moze to byt kombinacia zuby a viroza. Dolezite je vela pit- cista voda, caj. Aby nedoslo k dehydratacii.

ivangeline
26. dec 2019

Môjmu tiež idú zuby ale nielen vrchné 2 ale rovno 4. Tiež skoro nič neje. Ale zas ani mlieka vedľa nechce, skôr ako obyčajne alebo ešte menej... Chuti mu všetko mliečne a sladké. Zvyšok len po 2 až 3 lyžice, ak vidí, že to jeme my... Má 11m. 🙃

jeliz59
26. dec 2019

Môj nechce ani piť poriadne nie este jesť...prejde teplota všetko bude dobré....nemusí jesť keď nechce....ale musí piť to je dôležité to mi povedala dr

otazka1
26. dec 2019

@danielocka32 u nas ako cez kopirak, predtym by zjedla aj stvrtku prasata a tri riadky zemiakov. Daj mu len cas, rozpapa sa ale nukaj take lahsie jedla, skor kasovite, prip. aspon ovocie. U nas to po tyzdni prešlo, drzim palce 👍