9 mesačná vyplazuje jazyk

17. máj 2022

Dobrý deň idem si po radu. Naša nemá zuby a včera začala byť taká že slintá a mala teplú hlavu na dotyk ale ináč mala normálnu teplotu...po nurofene ustúpili sliny a bola taká kľudná...no dnes bola hore aj v noci ale zaspala medzi nami v posteli do pol hodinky bez jedla ale vypila veľa vody...dnes začala na mňa vyplazovať jazyk a je taká po jedle bola chvíĺu uplakaná ale už sa potom hrala pekne... môže vyplazovať jazyk aj kvôli zubom?? Či sa len naučila niečo nové?? Ústa má pekné ružové čiže nevidím tam dáke podráždenie alebo niečo..či jej je len teplo? Nevšimla som si že by sa medzi hraním vyplazovala skôr iba keď sa nám stretnú pohľady.

anjelicek26
17. máj 2022

Preco si jej dala nurofen? Lebo mala teplu hlavu na dotyk bez teploty? Ved nurofen je silny liek a podava sa, len ked ho fakt treba (nad 38,5). Ja mam pocit, ze ludia ten pribalovy letak tych sirupov pre deti ani necitaju... vyplazuje jazyk, no naucila sa nieco noveho a bavi ju to... viac za tym nehladaj...

autor
17. máj 2022

@anjelicek26 od bolesti som jej ho dala na zuby.

dankanka
17. máj 2022

@anjelicek26 aj ja davam ak velmi zubky bolia..ale ozaj len vynimocne..

anjelicek26
17. máj 2022

Ale si si ista, ze jej idu zuby? Lebo slintanie moze zacat aj cele tyzdne pred tym, nez sa zubky prerezu a stale davat nurofen je tak na odpilenu pecen u dietata. Radsej davat gel na zubky, masirovat, chladit.

melanta
17. máj 2022

Mein Gott, dieťaťu dáš nurofen, lebo nemá teplotu a myslíš si, že mala bolesti? Lieky sa nedávajú, lebo myslíš. Z toho, čo popisuješ, nie je totiž zrejmé, žeby mala bolesti. Prosím ťa pre dobro tvojho dieťatka, prestaň s takýmto dávaním liekov. Zvyšok správania je úplne normálny. Buď jej idú zúbky, preto slintá a je nepokojná. Alebo objavila jazyk, tak ho vyplazuje.

lugie
17. máj 2022

To si mohla radšej použiť gél na ďasná a pomasirovať jej ich a nie hneď lieky do malého dieťaťa pchať…

fantinka
17. máj 2022

Treba jej vysvetlit, ze jazyk sa na ludi nevyplazuje! Mozno to ma po tom nurofene, ktovie, co je to za chemiu, staci si len precitat pribalovy letak, ja by som asi zavolala na toxikologiu alebo rovno do sukl 🤔.

autor
17. máj 2022

@fantinka to nemyslíte vážne.

tamvtme
17. máj 2022

@fantinka 9 mesacnemu babu vysvetlit, ze jazyk sa nevyplazuje na ludi? 👏😝

dankanka
17. máj 2022

@fantinka moj 9 mesacny ho tiez casto vyplazuje, proste sranda..objavil nieco nove.

autor
17. máj 2022

@dankanka a kedy začal? Ďakujem🙂

fantinka
17. máj 2022

@tamvtme preboha ved to je cele myslene ako vtip. To ste tu uz vsetky take skostnatene z tej materskej alebo ja neviem uz 😂

fantinka
17. máj 2022

nie nemyslim, rovnako ako som sa ja presne takto pozastavila nad Vasim prispevkom 😂

tamvtme
17. máj 2022

@fantinka vacsinou ironiu chapem, tentoraz mi to vsak nejak nedoplo :D

barus26
17. máj 2022

@fantinka akože pozerám jak puk, ze tvoj komentár niekto zobral vážne 🙈😀

dankanka
17. máj 2022

@fantinka mozno len mane iny zmysel pre humor? Ja napriklad poberam rodicovsky prispevok a pracujem. Nie som na materskej..a vtipne mi to neprislo..autorke to nepomohlo, nikto sa nezasmial..

dankanka
17. máj 2022

Uz to robi asi dva tyzdne 🙂 bavibsa tym

zuzanna33
17. máj 2022

Takto? Objavuje pusinku a hlavne zúbky na 100%