8-mesačné dieťa nedáva hračky do úst

1. aug 2024

Prosim vedeli by ste mi poradit? Stretli ste sa uz s tym aby si 8 mesacne babatko nevkladalo hracky do ust? Suviselo to potom s dalsim vyvojom dietata? Bolo vsetko v poriadku? Doplnim ze s hrackami sa hra normalne, preklada z ruky do ruky, je usmievave. Prsty si do ust dava.

earlgrey
1. aug 2024

Moja dcéra. Nikdy nedala nič do úst, myslím hračky, piesok, kamienky, kvety, lego a neviem čo...od malička sa hrala s malými guličkami atď. vôbec som sa nebála, žeby sa niečim udusila. Bude mať 6 rokov a je zdravá a šťastná 😀

jana_eyre_2
1. aug 2024

Moja stredná dcéra síce niečo do úst dávala, ale o dosť menej ako jej bratia.. dnes je to bystré a vyspele dievca bude mať čoskoro 11r..

3petka
1. aug 2024

Môj prvý syn, nič nedával do úst, všetko je s ním ok zdravý 8 ročný chlapec. Druhý zase má nonstop plne ústa a poviem ti že prvá varianta bola asi lepšia, teraz dávať stále pozor čo žuje katastrofa aké našťastie si dá povedať.

vilma7
1. aug 2024

Áno stretli, všetko vo.vyvoji prebiehalo v poriadku.

sense
1. aug 2024

Moja tiež dávala primárne len prsty, hračky len žirafu Sofiu a kefky na zúbky...a ma 11r okrem predpuberty jej nič nie je

july0
1. aug 2024

bud rada 😄

nelca84
1. aug 2024

Prepac, ale taketo otazky ma vedia pobavit. Inak, moj syn sa nikdy v obchode nehadzal o zem ako mozno vacsina deti a ani mi nenapadlo, ze sa preto nevyvija spravne...