8-mesačné dieťa a hlasná hudba na oslave

3. okt 2023

Zaujima ma čo si myslite o tom keď ľudia chodia s malými bábätkami na oslavy a svadby. Narážam na hlasnú hudbu. Idem s dcérkou na oslavu a mám obavy z toho že tam bude dlho v prostredí kde bude nahlas hudba. Myslíte že jej to môže nejako ublížiť? Samozrejme spinkať pôjde von do kočíka ale aj tak bude dlho v hluku.

liliana212
3. okt 2023

Existujú slúchadlá, ktoré sú priamo pre bábätka a chránia sluch. My sme tak 2x svadbovali

autor
3. okt 2023

@liliana212 nemáte na predaj?

januska12323
3. okt 2023

Nič sa jej nestane, maximálne bude dobre spať.

liliana212
3. okt 2023

Mám ich, ale čakám bábätko takže ešte využijem 🙂

autor
3. okt 2023

@liliana212 a aký máte model? Viete mi poslať? 🙂) že ktoré sú dobre

banalu
3. okt 2023

Moja, ked mala 9 mesiacov so mnou roztancovala prve kolo na nasej svadbe (bola v nosici a so sluchadlami), aj tortu s nami tak krajala a na vsetkych fotkach je tak. Potom koooonecne sa dala vyklopit do postele a bola na izbe. Ale proste mala taky vecer, ze chcela byt len na mne a ja som bola pripravena ☺️ mala som pozicane oba druhy a sadli jej viac tie klasicke sluchadlove. Tie co sa davali ako celenka si davala dole.

liliana212
3. okt 2023

@banalu tie zelené máme aj my

autor
3. okt 2023

@liliana212 keď nechcem vyhodiť 30€ na jednu akciu. Niečo vymyslím

liliana212
3. okt 2023

Tak rozhodte siete ci niekto v okolí nemá a nepozicia

luckajozko21
3. okt 2023

@autor tak sa pridaj v tvojom meste na FB skupinu 'nosime v ....' alebo cokolvek podobne. Okrem nosicov tam baby vedia pozicat aj nieco taketo

nikpa
3. okt 2023

Bude tam toľko koľko ju tam necháš. Veď keď sa ti to nezdá vhodné tak ju daj na varovku alebo pogratuluj, poseď hodinku a chod domov. Mať deti občas znamená aj istú dávku obety.

nevenka
3. okt 2023

Neviem no, my sme boli na svadbe, mala mala 8 mesiacov a nezniesla mi ani celenku vo vlaskoch, sluchadla by asi nezniesla. Bola v nosici, kym zaspala a v kociku v hale, kde to bolo pocut, ale nie tak strasne ako dnu. A teda, aj na mna to bolo hlasne, ani podebatit sa vobec nedalo. Nuz...prezili sme a dufam, ze aj drobka.

danka_gi
3. okt 2023

My sme boli na dvoch svadbach a sluchadla sme nepotrebovali, lebo stihol len prvy tanec a isiel spat. A ten prvy tanec prezil aj bez sluchadiel.

mk1111111111
3. okt 2023

Investovat nie, tak posedte chvilku a chodte domov, ak sa obavas. Kedysi deti nemali sluchala, jasili sa na oslavach pokial vladali a cuduj sa dnes vsetci dobre pocuju.