8 mesačné bábätko odrazu zle spáva

titimata
5. okt 2018

Baby poradte mala mi doteraz pekne v noci spinkala zobudila sa raz maximálne dvakrát cez noc, ale posledne dva týždne je hore kazdu hodinu, davam jej jest ale nevyzera ze je hladna potiahne 3x spi dalej ja som unavena a cez den nepospim niet kedy, ked spi ledva hodinu, zeby sa bala tmy alebo to je take obdobie vecere este nedavam a kašičku ba noc odmieta

beuss
5. okt 2018

@titimata toto iste je u nas.. maly ma pol roka.. do 4m prespal pomaly celu noc. A teraz pomaly kazfu hodinu hore..trva to uz vyse 2 mesiacov.. Som na nervy tiez 😶 Moc Ti neporadim, proste je to zrejme take obdobie a musi prejst 🙄 ale tiez neviem ci sa nezblaznim dovtedy.

tyelde
5. okt 2018

Moja nespala až kým im nezrušila dojčenie, sú je hore len 2-3 krát... Ale predtým bola aj 30....

Nejdú zuby?

titimata
autor
5. okt 2018

@beuss ved toto muz ze mam cez den pospat ale kwdy ked mala nespi mam ju nechat tak a spat doteraz všetko super isla spat zobudila sa nad ranom sa najedla spala dalej a teraz neviem ci sa tmy boji alebo co

titimata
autor
5. okt 2018

@tyelde zubky este stále nič ani naznak lenze ked nic iné nechce co jej dam obed mi zje ale potom hned na prso ked jem ja tak sa snazim dat aj jej lebo chce, a caj voda ani za svat z flase sa mi ani nenapije

beuss
5. okt 2018

@titimata to ani neries, ze caj nechce, u nas to nepomaha.. moj je na UM.. tak ked sa budi mu davam caj..ajtak to nepomaha a stale je hore.. Nrmyslim, ze sa boji tmy..ale ved vyskusaj nechat zapnu lampicku.. ja neroziham vobec, pretoze to by sa uz uplne prebral. Je to proste len faza, ktorych bude este milion. Tiez som z teho na nervy, niekedy uz tak nadavam, ale neostavam nic ine iba vydrzat🙄

tyelde
5. okt 2018

@titimata veď ja yi nič nevycitamani nekritizujem, len vravím ako to hola u nás... Som. Jej to trpela rok a pol 😂 a možno síce zúbky nevidno, ale vo vnútri už to možno pracuje... Alebo nie je prechladnutá napr? Alebo nezmenili ste niečo?

titimata
autor
5. okt 2018

@tyelde tak ked ja uz fakt neviem co to moze byt kebyze mam zle mlieko slave bo to mama miha stale ked nieco sa deje tak by nevydrzala cez den 3h nejest prípadne by bolo oriesvitne nie? Ale zeby zubami tak vystrajala?

titimata
autor
5. okt 2018

@beuss no ja odmalička vzdy zapnem lampicku tak si zvykla a spi dokonca zaspava tak pri lampicke

titimata
autor
5. okt 2018

@titimata priesvitne

tyelde
5. okt 2018

@titimata haha, to ešte nevieš ako vystrájanie vyzerá... Keď jej išli stoličky tak vrešťala celú noc, 8 hodín vkuse, resp. Kým nedostala lieky od bolesti... Každé dieťa reaguje inak, podľa mňa kľudne môže byť aj to... Pochybujem, že je nejaký problém mliekom, možno ťa len chce mať pri sebe...

deti95060810
5. okt 2018

je to obdobie dieťaťa....prešli sme si tým.... moja to mala od 6 mesiaca do 10.... vystrájala každú noc ani spať, ani jesť - nič.
to si musíš len odtrpieť.😉

titimata
autor
5. okt 2018

@deti95060810 tak parada kamoska mi radi ze caj na dobru noc kupit ale jak jej dam ked nechce z flase z lyzicky som skusala vzala prvýkrát a potom jak zistila ze to nie mlieko ani usta neotvorila

deti95060810
5. okt 2018

@titimata môžeš kupovať čo len chceš, to musí prejsť samé....ale určite choď aj k lekárovi aby vylúčil nejakú príčinu - zapálené hrdielko, bolesť brucha a pod.....
my sme chodili ako na klavír k lekárovi - a on stále že je to taký typ decka, nič jej nie je...a zas sme išli domov smutnííííí že sa nevyspíme....🙄😨

titimata
autor
5. okt 2018

@deti95060810 tak dnes ju prvýkrát brusko bolelo skusali sme jablko a mrkvu velmi jej nsadli tie čerstvé veci takze ani nedam znova ale inokedy stale zaspi o 8 do polnoci v pohode spi a potom vystraja